Відгуки та пропозиції

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Учні  достойно представили  нашу школу на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. У змаганнях ІІ етапу взяло участь 63 учні

Кількість переможців : 1 місце – 13 учнів, 2 місце – 12 учнів, 3 місце – 12 учнів. Вітаємо і бажаємо перемог на обласному та всеукраїнському етапах

Предмет

П.І.П. учня

Клас

Місце

П.І.П. вчителя

Математика

Листопад Віталій

8

3

Артемчук Г.Р.

Фізика

Михайлов Сергій

11

2

Бабич Н. М.

Данилко Олександр

10

3

Бабич Н. М.

Листопад Віталій

8

2

Вільгоцька О. К.

з біології

Вискребенцева Анна

9

1

Ладан О.П.

з економіки

Литвиненко Роман

11

2

Микитенко А. І.

Редько Анна

10

1

Микитенко А. І.

Думлер Владислав

10

2

Микитенко А. І.

Бондар Вікторія

9

1

Микитенко А. І.

Гурський Дмитро

9

2

Микитенко А. І.

з хімії

Волинець Вікторія

9

3

Давидян Я.А.

Вискребенцева Анна

9

3

Давидян Я.А.

Листопад Віталій

8

2

Давидян Я.А.

з історії

Михайлов Сергій

11

3

Корява Л.М.

Пономаренко Катерина

10

1

Добривечір Н.М.

з фізичноі культури

Логуш Дмитро

11

1

Суздал А.М.

Кравченко Катерина

11

1

Мельник О.В.

з астрономії

 Михайлов Сергій

 11

 1

 Бабич Н.М.

 Пастернак Сергій

 10

 2

 Бабич Н.М.

з права

Михайлов Сергій

11

2

Шанюк Г.В.

Пономаренко Катерина

10

1

Шанюк Г.В.

Вискребенцева Анна

9

2

Шанюк Г.В.

світової літератури

Луценко Олена

11

3

Андрушко Т.В.

Пономаренко Катерина

10

2

Воробйова Л.В.

Бондар Вікторія

9

2

Коваль Л.А.

Малицька Марія

8

1

Андрушко Т.В.

Бондар Тетяна

7

1

Коваль Л.А.

з інформаційних технологій

Музира Ярослав

11

1

Рисова Е.І.

з інформатики

Чередніченко Владислав

11

1

Рисова Е.І.

Михайлов Сергій

11

3

Рисова Е.І.

з образотворчого мистецтва

Волинець Вікторія

9

2

Петренко С. І.

Висоцька Юлія

8

3

Петренко С. І.

Тітова Даша

6

3

Петренко С. І.

Пономаренко Катерина

10

2

Воробйова Л.В.

Бондар Вікторія

9

2

Коваль Л.А.

Малицька Марія

8

1

Андрушко Т.В.

Бондар Тетяна

7

1

Коваль Л.А.

з російської мови

Думлер Володимир

10

3

Воробйова Л.В.

з англійської мови

Пономаренко Катерина

10 3

Гриньова Н.Ф.

української мови та літератури

Буряк Дарина

8 3

Катеруша Л.Г.

Овсяннікова Катерина

7 1

Сулима В.А.

з трудового навчання

Матвійчук Христина

10

3

Качор Л.Т.

Янішевський Євген

9

3

Прянішніков С.П.

Барнич Андрій

10

3

Булах О.М.

конкурс з української мови ім. П.Яцика

Замига Захарій

11 1

Курасова І.Ф.

Думлер Владислав

10 1

Навроцька Л.А.

Бондар Вікторія

9 1

Коник О.М.

Буряк Дарина

8 3

Катеруша Л.Г.

Овсяннікова Катерина

7 1

Сулима В.А.

БондаренкоОлена

6 2

Марцинкевич В.І.

Нєжинська Лілія

5 1

Пазюк С.І.

Худіяш Дарина

4 1

Волинець Т.І.

Шелест Тімофій

3 1

Галуза В.П.

конкурс з української мови ім. Т.Шевченка

Андрєєва Анастасія

11 2

Курасова І.Ф.

Думлер Владислав

10 1

Навроцька Л.А.

Бондар Вікторія

9 2

Коник О.М.

Буряк Дарина

8 2

Катеруша Л.Г.

Шеремет Володимир

7 2

Сулима В.А.

Денісова Катерина

5 2

Марцинкевич В.І.

Нєжинська Лілія

5 1

Пазюк С.І.