Державна підсумкова атестація в 9-х класах

ДПА здобувачів базової середньої освіти здійснюється у письмовій формі з трьох предметів:

  • українська мова;
  • математика;

предмет за вибором педагогічної ради закладу освіти з одного зазначених навчальних предметів: українська література, зарубіжна література, іноземна мова (англійська/німецька/іспанська/французька мова відповідно до навчального плану закладу освіти), історія України, всесвітня історія, правознавство (практичний курс), географія, біологія, хімія, фізика, інформатика. У закладах освіти з навчанням або вивченням мов національних меншин третім предметом для проведення ДПА можуть бути мова національної меншини або інтегрований курс «Література».

Розклад консультацій до державної підсумкової атестації у 9-х класах Броварської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів №7

Клас 29.05.2018

Вівторок

01.06.2018

П’ятниця

07.06.2018

Четвер

9-А Українська мова

Каб №215

900

Вч.:Курасова І.Ф.

Математика

Каб №312

900

Вч.:Река Т.М.

Англійська мова

Каб №109

900

Вч.: Погребець В.М.

9-Б Українська мова

Каб №215

1000

Вч.:Курасова І.Ф.

Математика

Каб №313

900

Вч.:Яременко А.Я.

Географія

Каб №111

900

Вч.: Земляніцька Т.М.

9-В Українська мова

Каб №215

900

Вч.: Боднар Н.М.

Математика

Каб №312

1000

Вч.: Река Т.М.

Англійська мова

Каб №109

1000

Вч.: Корсакова М.М.

9-Г Українська мова

Каб №215

1100

Вч.:Курасова І.Ф.

Математика

Каб №313

1000

 

Вч.: Яременко А.Я.

Біологія

Каб №218

900

Вч.: Своровська Л.І.

9-Д Українська мова

Каб №215

1200

Вч.:Курасова І.Ф.

Математика

Каб №313

1100

Вч.: Яременко А.Я.

Географія

Каб №111

1000

Вч.: Онищенко В.І.

 

Розклад державної підсумкової атестації   в  9-х класах  Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 у 2017-2018 н.р.

Клас 30.05.2018р.

Середа

04.06.2018р.

Понеділок

08.06.2018р.

П’ятниця 

9-А Українська мова

(письмово)  (60 хв)

 

Голова комісії ДПА:  Река Т.М.

Члени комісії:  Курасова І.Ф.

                         Катеруша Л.Г.

900         каб.№ 312

Математика

(письмово) (180 хв)

 

Голова комісії ДПА:   Воробйова Л.В.

Члени комісії:   Река Т.М.

                           Шлапак О.В.

900         каб.№312

Англійська мова

(письмово) (60 хв)

 

Голова комісії ДПА:   Река Т.М.

Члени комісії: Погребець В.М.

                         Цвіненко О.В.

900         каб.№  312

9-Б Українська мова

(письмово)  (60 хв)

 

Голова комісії ДПА: Жигулова О.А.

Члени комісії: Навроцька Л.А.

                         Коваль Л.А.

 900      каб.№  316

Математика

(письмово) ( 135 хв)

 

Голова комісії ДПА: Жигулова О.А.

Члени комісії:  Яременко А.Я.

                           Артемчук Г.Р.

900         каб.№    316

Географія

(письмово)  (120 хв)

 

Голова комісії ДПА: Жигулова О.А.

Члени комісії:  Земляніцька Т.М.

                           Бобко Ж.П.

900         каб.№   316

НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ ДПА 2018