Відгуки та пропозиції

Досягнення учнів у 2011/2012 навчальному році

Досягнення учнів у 2011/2012 навчальному році

Предмет/секція

ПІБ учня школи

місце

ІV (всеукраїнський) етап олімпіад

з астрономії

Михайлов Сергій Олександрович

 лауреат

ІІІ (обласний) етап олімпіад

з англійської мови Туманов Нікіта Костянтинович

2

з астрономії Михайлов Сергій Олександрович

2

з світової літератури Притаманна Катерина МиколаївнаПономаренко Катерина Богданівна

2

2

Мала академія наук України ІІ (обласний) етап

української мови Ліньова Юлія Валентинівна

2

української мови Панченко Микола Миколайович

2

ІІ етап (міській) Всеукраїнських олімпіад

з екології Д’яченко Владислава ЄвгеніївнаПристапчук Лілія Юріївна

1

1

з фізики Михайлов Сергій ОлександровичГелькіна Інна Володимирівна

2

3

з образотворчого мистецтва Кеда Ірина МихайлівнаБарнич АндрійДем’яненко ЯрославВисоцька ЮліяГончаренко Марія

2

3

3

2

3

з географії Гурський Дмитро ОлександровичДумлер Володимир ВолодимировичСапсай Михайло ОлександровичБондар Вікторія Костянтинівна

1

2

2

3

з англійської мови Туманов Нікіта КостянтиновичЧередниченко Владислав Олександрович

1

3

з математики Волинець ВікторіяМихайлов СергійЛистопад ВіталійЧередніченко Владислав

1

2

2

2

з біології Марінін Єгор ДмитровичТуманов Нікіта Костянтинович

2

3

з екології Марінін Єгор Дмитрович

1

з світової літератури  Притаманна Катерина МиколаївнаПономаренко Катерина БогданівнаБондар Вікторія КостянтинівнаЛуценко Олена АнатоліївнаМалецька Марія

1

1

1

2

2

з історії Пристапчук Лілія Юріївна

1

з права Ткачук Оксана ВолодимирівнаМихайлов Сергій ОлександровичПономаренко Катерина Богданівна

1

2

2

з трудового навчання Дворська Марина ЛеонідівнаМатвійчук Христина ВолодимирівнаЯрош БогданКлименко Олександр

3

3

3

3

з астрономії Михайлов СергійЧередніченко Владислав

1

3

з інформатики Чередніченко ВладиславМихайлов Сергій ОлександровичСупрун  Руслан Володимирович

1

1

3

з інформаційних технологій Музира ЯрославМащенко Дмитро Вадимович

1

2

з української мови та літератури Замига Захарій СергійовичВоскресенська Анастасія

1

2

Мала академія наук України ІІ (міській) етап

правознавство Ткачук Оксана Володимирівна

1

української мови Панченко Микола Миколайович

1

української мови Ліньова Юлія Валентинівна

1

математика Гуцалюк Артем Валерійович

1

економіка Дзекан Ярослав Євгенійович

1

валеологія Стародубцева Анастасія Віталіївна

1

Конкурс з української мови  імені Петра Яцика

Бризгунова МаріяБондаренко ОленаЗамига ЗахарійОвсяннікова Катерина

2

2

3

3

Конкурс з української мови імені Тараса Шевченка

Думлер ВладиславДенісова КатеринаПанченко Микола

1

2

2

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *