Відгуки та пропозиції

Спортивний клуб кіокушин карате «Будокан»

Спортивний клуб кіокушин карате «Будокан» на базі 7-ої школи існує з 2004 р. На протязі цього часу клуб неухильно виконує свої головні цілі, а саме: Основною метою створення та діяльності Клубу є сприяння розвитку кіокушин карате, популяризація та підвищення ролі фізичної культури, зміцнення здоров я, досягнення високих спортивних результатів, пропаганда здорового способу життя, виховання морально-етичних, вольових та інтелектуальних здібностей підростаючого покоління, а також здійснення діяльності, спрямованої на реалізацію та захист прав і свобод дітей, їх творчих здібностей.
За десять років існування клубу було підготовлено багато талановитих спортсменів, які захищають честь нашого клубу на обласних, всеукраїнських та навіть на міжнародних змаганнях. У клубі тренуються чемпіони України, призери та переможці Чемпіонатів Європи та Світу.
Броварський спортивний клуб кіокушин карате «Будокан» є одним з найсильніших в Україні, так Клуб володіє командними Кубками за перші місця у м. Бровари і у Київській області, а в 2011р на Кубку Європи наш клуб зайняв перше командне місце.
Серед вихованців клубу є Майстри спорту України та кандидати у майстри спорту України.

Кращі спортсмени клубу

Велика кількість змагань на протязі року дає можливість швидко набувати досвід початківцям та удосконалювати свій талант більш досвідченим бійцям.
Наш клуб це не тільки змагання та важкі тренування, а і розвиток моральних якостей та дисципліни. Броварський клуб кіокушин карате знають і поважають в Україні за сильних та дисциплінованих бійців, тому часто запрошують на змагання та на показові виступи.

DSC_0701

Гаврилюк Андрій

Також літом і зимою клуб організовує відпочинок на морі та в Карпатах .
Активний відпочинок дає можливість дізнатись і навчитись багато нового. Походи в гори ,тяжкі тренування, екскурсії, проживання у колективі виховують у дітях самостійність, дисципліну, почуття дружби та взаємодопомоги.
Президент клубу та тренер: Гаврилюк Андрій Анатолійович, 2 дан
Займається карате з 1997 року, Багаторазовий чемпіон України, бронзовий призер чемпіонату Європи 2003р. (Каунас, Литва), учасник Чемпіонатів Європи 2004 та 2008рр.( Пловдів, Болгарія та Бреда, Нідерланди), бронзовий призер чемпіонату Європи 2011р. (Егер, Угорщина).

Тренування проходять за адресою: Київська область, м Бровари, вул. Гагаріна 23а СЗОШ №7, малий спорт.зал. тел. 050-444-68-41
e-mail: Budokan@meta.ua

Розклад роботи