Школа І ст. (1-4 класи)

Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 здійснює свою діяльність на підставі Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», з урахуванням вимог Концепції профільного навчання у старшій школі, Положення про загальноосвітній навчальний заклад, власного Статуту, забезпечує одержання учнями загальної середньої освіти на рівні Державних стандартів.

Мова навчання – українська. Для дітей з особливими потребами організовано індивідуальну форму навчання. Згідно з «Положенням про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах» із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.10.2004 №797 встановлено таку кількість годин для індивідуальної форми навчання: 1 – 4 класи – 10 годин на тиждень на кожного учня; 5 – 9 класи – 14 годин на тиждень на кожного учня; 

10 – 11 класи – 16 годин на тиждень на кожного учня.

•Сьогодні у школі І ступеня навчається:  980 учнів, працюють:   42 вчителя, з них: 11 вчителів-методистів, 5 старших вчителів.

Мережа початкових класів БСШ І-ІІІ ст.№7 2017-2018 н. р.

Профільні класи:

•з поглибленим вивченням англійської мови

Вивчення іноземної мови розпочинається в усіх загальноосвітніх середніх школах з другого класу початкової школи. Запровадження раннього навчання  іноземної мови зумовлене насамперед економічними та суспільно-політичними факторами. Так, нагальна потреба в знаннях ІМ на міжнародному ринку праці в умовах об’єднання  європейських країн в єдиний багатонаціональний союз, інтенсивне використання нових інформаційних технологій привели до визнання необхідності її вивчення.

•З першого класу в навчальному плані спеціалізованих класів закладено 3 години на вивчення  іноземної мови. Клас діляться на три підгрупи (8-9 чоловік), що значною мірою забезпечує успіх вивчення  іноземної мови.

•Навчання проводиться за підручником Get Set Go, видавництво Oxford, Карпюк.

•(навчально-методичне забезпечення здійснюється за позабюджетні кошти)

•за експериментальною програмою “Росток”.

Згідно закону України „Про освіту”, особливої актуальності набуває проблема розробки та створення освітніх програм, які б відповідали принципам єдності і наступності системи освіти, її безперервності і різноманітності.

Одним із варіантів таких освітніх програм є науково-педагогічний проект „Росток”.

Проект спрямований на:

формування всебічно розвиненої творчої гуманної особистості учня;

формування цілісної картини світу, де людина є невід’ємною частиною природи;

формування загальнолюдських цінностей у гармонії з національним самоусвідомленням.

Фінансове забезпечення, навчально-методичне забезпечення здійснюється за позабюджетні кошти.

Режим роботи школи I ступня

Працює в режимі 5-ти денного робочого тижня.

I зміна: 1-3 класи. Заняття першої зміни розпочинаються о 8 годині ранку і закінчуються в 12:15

II зміна: 4 класи. Заняття другої зміни розпочинаються о 13:00 і закінчуються в 17:00.

     Загальні положення прийому

Прийом учнів до спеціалізованих класів здійснюється на умовах конкурсного відбору з метою задоволення потреби дитини в якомога ранній профілізації навчання та з урахуванням її індивідуальних здібностей. Зарахування до спеціалізованих класів здійснюється за наказом директора на підставі рішення конкурсної комісії.

Конкурсні випробування для учнів, що вступають в перший клас – співбесіда та тестові завдання для перевірки загального розвитку дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання та здатності до вивчення дисциплін відповідно до спеціалізації закладу.

За наявності вільних місць протягом навчального року дозволяється зарахування учнів до спеціалізованих класів, лише в тому випадку, якщо рівень їх навчальних досягнень відповідає достатньому та високому  рівням.

Відрахування із спеціалізованих класів відбувається з причини:

якщо учень не приступив до занять без поважних причин або пропустив без поважних причин більше 10 учбових днів підряд;

учень, який має початковий рівень досягнень (1-3 бали) з будь-яких предметів на кінець навчального року.

Документи при прийомі:

1. Ксерокопія свідоцтва про народження дитини;

2. Медична карта дитини, встановленого зразка (форми Ф-63, Ф-26 ) є обов’язковими;

3.   При собі мати паспорт  для підтвердження особи.

17 Responses to Школа І ст. (1-4 класи)

 1. Деныс:

  класна школа))

 2. Тетяна:

  Доброго дня! Скажіть будь ласка, коли можна подавати документи до вступу дитини до першого класу на наступний рік? Чи є пидготовка (заняття) до школи?
  Дякую

 3. Галина:

  Доброго дня! Дуже хочемо віддати дитину до вашої школи в 1й клас в наступному навчальному році. Коли і які документи потрібно подати? Коли проходитиме тестування? Дякую!

  • admin:

   Про прийом дітей до 1-го класу буде повідомлення на сайті.

   • admin:

    з 01.12. по 25 грудня 2015 року проводить набір дітей
    до 1 класу на 2016 – 2017 н.р.
    Дні прийому: вівторок з 10:00 до 14:00
    п’ятниця з 12:00 до 16:00
    у кабінеті заступника директора з НВР початкової школи (№ 105)

 4. АННА:

  скажіть будьласка чи можливо зараз ще подати документи до вступу в 1й клас?Оскількии не встигли зробити це раніше.ваша школа являється для нас районною.ДЯКУЮ

 5. Вероніка:

  Доброго дня! Хотілося б задати питання завучу молодших класів, Марині Валеріївні.
  Марино Валеріївно, підкажіть, будь-ласка, як вирішити питання з тим, щоб на уроках фізкультури діти не відпрацьовували вправи, сидячи, навіть лежачи на непоритій нічим “голій” підлозі? Чому так відбувається? Це не суперечить нормативам щодо охорони здоров’я, санітарним, гігієнічним нормам? У школі немає матів? Можливо, є потреба поставити запитання перед батьківським комітетом, щоб їх закупили? Мене як маму дівчинки хвилює питання не чистоти, а можливої шкоди в майбутньому її дівочому здоров’ю.
  Спроби врегулювати питання через класного керівника, наштовхнулися на стіну непорозуміння і тепер відображаються на ставленні до моєї дитини (тепер воно упереджене)і тепер дитині не дозволяють робити вправи, що робляться на підлозі замість вирішити питання про покриття (при чому робиться натяк, що через це дитина буде не підготовлена до 11-го класу)!!!
  Звертаюся до Вас офіційно з проханням якось допомогти розібратись з ситуацією, інакше будемо змушені звертатись далі до вищестоячих інстанцій.

  Дякую за розуміння. Петренко Вероніка, мама учениці 1-Г класу Петренко Роксолани

  • Вероніка:

   Хочу виразити вдячність за “мудрий” підхід до вирішення попереднього питання адміністрації школи, а саме директору Ользі Андріївні та завучу мол. класів Марині Валеріївні, а також вчителю фізкультури Світлані Миколаївні. Дякую за те, що вислухали, спробували знайти вихід, підібрали індивідуальне рішення і, взагалі,поставилися з порозумінням!

   Петренко Вероніка

 6. тисвм:

  скажіть будьласка чи можливо зараз ще подати документи до вступу в 1й клас?

 7. Наталія:

  Доброго дня! Є у вашій школі 4 клас, який навчається за програмою “інтелект України”, чи можна туди перевести з іншої школи дитину, яка вчилася за цією програмою і засвоїла матеріал на високому рівні, отримуючи похвальні листи за 2 та 3 класи?!! Дякую

  • admin:

   Доброго дня! Просимо підійти до школи з 25.07.16. Візьміть з собою будь ласка зошити в яких працювали за програмою “Інтелект України” у 3-му класі та табель. Довідки за телефоном: тел.0(4594)52233

 8. Ирина:

  Доброго дня чи можна здати дитину до обичного класу приписані незалежності9а

 9. Тетяна:

  Добрий день.Скажiть,будь ласка,як пicля четвертого класу дiти переходять до п’ятого,як роздiляют класи?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.