Учні-переможці та учасникі олімпіад та конкурсів 2017-2018н.р.!

Учні-переможці обласного етапу олімпіад та конкурсів 2017-2018н.р.

Прізвище, ім’я, по батькові учня Клас Досягнення Вчитель
1 Лещик

Ірина

Павлівна

11-В Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України секція:  Німецька мова – учасник ІІІ етапу (Всеукраїнський рівень),

 ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України– ІІ місце,

 ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, німецька мова —  ІІІ місце

Горбняк Тетяна Миколаївна,

учитель німецької мови

 

2 Постернак

Георгій Вячеславович

11-А Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України секція:  Хімія – учасник ІІІ етапу (Всеукраїнський рівень),

 ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України –ІІ місце Секція «Хімія», ІІ місце

Давидян Яна Аркадіївна, учитель хімії
3 Макаренко

Анна Олексіївна

11-В

 

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція Правознавство–ІІІ місце, 

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, правознавство, ІІ місце

Шанюк Галина Василівна, учитель правознавства
4 Богатирьов Владислав Олегович 9 -Б

 

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України –ІІІ місце  Бобко Жанна Петрівна, учитель географії
5 Кондратенко Максим Ігорович 11-А

 

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, секція: Технології програмування –ІІІ місце,

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, інформатика — ІІІ місце 

Котелевець Наталія Валентинівна,

учитель інформатики

 

6 Мельниченко

Гліб Олександрович

10-А ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, Секція Прикладна математика – ІІІ місце Ішуніна Наталія Федорівна, учитель математики,
7 Покидько Юлія Василівна 9-Б  ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, образотворче мистецтво —  ІІІ місце  Петренко Софія Ісаївна, учитель образотворчого мистецтва
8 Денісова Катерина Анатоліївна 11-В ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, зарубіжна література –

ІІ місце 

Андрушко Тамара Володимирівна,

учитель зарубіжної літератури,

9 Жук Андрій Степанович  4-Б ІІІ (обласний) етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови

імені Петра Яцика– І місце

Галуза Валентина Петрівна, учитель початкових класів,

Підсумки І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Відділення Мовознавства
Секція Українська мова
1. Бойко Владислава Юріївна   9-В Лексика Марії Матіос «Черевички Божої Матері» ІІ
Секція Англійська мова
2 Виноградова Аріна Миколаївна   11-В Аспекти нехтування вживанням правильних граматичних конструкцій в сучасних англомовних піснях та їх вплив на молодіжну культуру ІІ
3 Рязанцева Ангеліна Дмитрівна   11-В Лінгвістичні особливості текстів англомовних СМС ІІІ
Секція Німецька мова
4 Лещик Ірина Павлівна   11-В Історична зумовленість розгалуження та приклади сучасного використання німецьких діалектів І
Відділення Філософії та суспільствознавства 
Секція Правознавство
5 Макаренко Анна Олексіївна   11-В Вплив ідей протестантизму на формування ціннісних орієнтирів у правовій системі України І
Відділення  Наук про Землю
Секція Геологія, геохімія та мінералогія
6 Богатирьов Владислав Олегович   9-Б Сучасне дослідження природних ресурсів Луганської області І
Відділення  Комп’ютерних наук
Секція Технології програмування
7 Кондратенко Максим Ігорович   11-А Операційна система для мікроконтролерів RISC AVR І
Відділення Математики
Секція Прикладна математика
8 Мельниченко Гліб Олександрович   10-А Алгоритми розв’язування квадратних рівнянь І
Відділення Хімії та біології
Секція Біологія людини
9 Любко Марина Вікторівна   9-Г Вплив нітратів та нітритів на засвоєння йоду людиною І
10 Бабак Аліса Максимівна   9-Г Вплив вегетаріанства на працездатність та психологічне благополуччя людини ІІ
Секція Зоологія, ботаніка
11 Колісниченко Дмитро Геннадійович   11-А Вивчення впливу отрути павуків на організм людини та надання домедичної допомоги в разі анафілактичного шоку ІІ
Секція  Медицина
12 Хачатурова Софія Вадимівна   10-В Вивчення хімічного складу нігтьової пластини та впливу на внутрішні системи організму нестачі мікроелементів ІІ
13 Алєксєєнко Єлизавета Едуардівна   9-Г Причини виникнення карієсу зубів у дітей ІІІ
Секція Хімія
14 Постернак Георгій Вячеславович   11-А Вивчення загальної технології виготовлення скла та забарвлення його в масі оксидами d-елементів І
Відділення Екології та аграрних наук
Секція Ветеринарія та зоотехнія
15 Устименко Анастасія Сергіївна   9-Г Дослідження проблеми безпритульних тварин у м. Бровари та шляхи її вирішення І
Секція Агрономія
16 Нікітіна Катерина Євгенівна   9-А Вивчення впливу озону на посадковий матеріал зернових культур ІІ

Вчителі,  які підготували переможців міського етапу олімпіад  та конкурсів у 2017-2018 н.р.

Вчитель Предмет Місце учня  
1 Андрушко Т.В. зарубіжна літ. 1, 3  
2 Бобко Ж.П. географія 1  
  МАН 1  
3 Боднар Н.М. конкурс Яцика 2  
  МАН 2  
  конкурс Шевченка 3  
4 Булах О.М. трудове навч. 3  
5 Вільгоцька О.К. фізика 3, 3  
6 Воробйова Л.В. російська м. 2, 3  
7 Галуза В.П. конкурс Яцика 1, 1,1  
8 Горбняк Т.М. німецька мова 1, 2, 2, 3  
  МАН 1  
  зарубіжна літ. 3  
9 Давидян Я.А. хімія 1, 1, 2  
  МАН 1, 2  
10 Земляніцька Т.М. економіка 2  
  географія 3  
11 Ішуніна Н.Ф. математика 1  
  МАН 1  
12 Корява Л.М. історія 2, 3  
13 Котелевець Н.В. інформац. техн 1, 3  
  інформатика 1, 1, 3  
  МАН 1  
14 Курасова І.Ф. українська м. 3  
  конкурс Яцика 1  
  конк.Шевченка 3  
15 Ладан О.П. біологія 3  
16 Литвиненко Л.В. хімія 1, 3, 3, 3  
  МАН 1, 2  
17 Ляховська Ю.О. МАН 2, 3  
18 Павлюк Є.М. математика 3  
19 Пазюк С.І. конкурс Яцика 2  
20 Петренко С.І. образотворче 1,1, 1, 1, 2  
21 Река Т.М. математика 1, 2  
22 Своровська Л.І. біологія 3  
МАН 1, 2, 3  
23 Сиротюк І.П. англійська м. 3  
24 Суздал А.М. Джура 1  
25 Шанюк Г.В. правознавство 1, 2, 3  
26 Шанюк Г.В. історія 1, 2  
  правознавство 3  
  МАН 1  
27 Шевченко Н.В. біологія 2  
екологія 2, 3  
28 Шлапак О.В. астрономія 2, 3  
трудове навч. 2  

 

Переможці міського етапу олімпіад та конкурсів 2017-2018 н.р.

 
         
ПІП Клас Предмет Місце Вчитель
Бакатов Артем Павлович 8-Г німецька мова 2 Горбняк Т.М.
Богатирьов Владислав Олегович 9-Б економіка 2 Земляніцька Т.М.
Бойко Владислава Юріївна 9-В правознавство 2 Шанюк Г.В.
    англійська м. 3 Сиротюк І.П.
    конкурс Яцика 2 Боднар Н.М.
Борщаєвський Олександр Сергійович 6-Б математика 3 Павлюк Є.М.
Вітер Захар Максимович 4-Б Інтелектуальний марафон 1 Галуза В.П.
Горобчук Анастасія Андріївна 11-В біологія 3 Своровська Л.І.
Денісова Катерина Анатоліївна 11-В зарубіжна літ. 1 Андрушко Т.В.
    українська м. 3 Курасова І.Ф.
    конкурс Яцика 1 Курасова І.Ф.
    конк.Шевченка 3 Курасова І.Ф.
Дудник Іван Васильович 9-А фізика 3 Вільгоцька О.К.
Єрмоленко Софія Назарівна 9-А хімія 3 Литвиненко Л.В.
Жук Андрій Степанович 4-Б конкурс Яцика 1 Галуза В.П.
Золотаревич Владислав Олегович 7-В хімія 2 Давидян Я.А.
Іващеко Богдан Олександрович 7-А хімія 1 Давидян Я.А.
Камінецька  Вероніка Віталіївна 7-Б Шевченко 3 Боднар Н.М.
Кондратенко Максим Ігорович 11-А інформац. техн 1 Котелевець Н.В.
    інформатика 1 Котелевець Н.В.
Косач  Олена Михайлівна 9-А хімія 3 Литвиненко Л.В.
    правознавство 3 Шанюк Г.В.
Кріпак Марія Сергіївна 7-А образотворче 1 Петренко С.І.
Кучеренко Марія Іванівна 9-Г образотворче 1 Петренко С.І.
Кучерява Олена Сергіївна 10-А математика 1 Ішуніна Н.Ф.
    біолог 2 Шевченко Н.В.
Лещик Ірина Павлівна 11-В німецька мова 1 Горбняк Т.М.
Макаренко Анна Олексіївна 11-В правознавство 1 Шанюк Г.В.
Мельниченко Гліб Олександрович 10-А географія 3 Земляніцька Т.М.
    інформатика 1 Котелевець Н.В.
    астрономія 3 Шлапак О.В.
Мещерських Дар’я Герасимівна 9-А фізика 3 Вільгоцька О.К.
    зарубіжна літ. 3 Андрушко Т.В.
Мороз Валерія Сергіївна 7-А образотворче 2 Петренко С.І.
Москальова Єлизавета Владиславівна 11-В образотворче 1 Петренко С.І.
Назаренко Олександр Романович 8-Б математика 1 Река Т.М.
    хімія 1 Литвиненко Л.В.
Окороков Олексій Владиславович 9-В трудове навч. 3 Булах
Орлов Станіслав Сергійович 10-А трудове навч. 2 Шлапак О.В.
Панченко Дар’я Юріївна 10-В зарубіжна літ. 3 Горбняк Т.М.
Петрук Веніамін Андрійович 10-В німецька мова 3 Горбняк Т.М.
Покидько Юлія Василівна 9-Б образотворче 1 Петренко С.І.
Постернак Георгій Вячеславович 11-А хімія 1 Давидян Я.А.
Река Вадим Васильович 8-Б інформ. техн 3 Котелевець Н.В.
    інформатика 3 Котелевець Н.В.
    хімія 3 Литвиненко Л.В.
Рудий Ігор Ярославович 11-В історія 1 Шанюк Г.В.
Рязанцева Ангеліна Дмитрівна 11-В історія 2 Шанюк Г.В.
Сагін Артемій Дмитрович 4-Б Інтелектуальний марафон 1 Галуза В.П.
Седельнікова Юлія Кирилівна 10-В екологія 2 Шевченко Н.В.
Соларьова Юлія Сергіївна 8-Б російська м. 2 Воробйова Л.В.
Сорока Артем Віталійович 10-А астрономія 2 Шлапак О.В.
Степаненко Крістіна Євгеніївна 11-Б географія 1 Бобко Ж.П.
Татарін Євген Олегович 8-Б математика 2 Река Т.М.
Тимко Діана Сергіївна 9-В історія 2 Корява Л.М.
Фаранюк Анна Андріївна 10-В правознавство 3 Шанюк Г.В.
Хачатурова  Софія Вадимівна 10-В екологія 3 Шевченко Н.В.
Чапліч Вікторія Юріївна 8-Б історія 3 Корява Л.М.
Чернега Дар’я Сергіївна 10-В німецька мова 2 Горбняк Т.М.
Шевченко Ганна іванівна 10-В російська м. 3 Воробйова Л.В.
Шелест Тимофій Михайлович 8-Б біологія 3 Ладан О.П.
    конкурс Яцика 2 Пазюк С.І.

 

Учасники міського етапу олімпіад 2017-2018

Переможці конкурсів з інформаційних технологій

Міжнародний конкурс Web дизайна

   Река Вадим Васильович — 8-Б клас

Інтернет олімпіада з інформаційних технологій

  1. Кондратенко Максим Ігорович – 10-А
  2. Котелевець Катерина Миколаївна – 9-А
  3. Лунін Леонід Олександрович — 10-А
  4. Мельниченко Гліб Олександрович – 10-А
  5. Кравченко Єлизавета Юріївна – 8-Б

Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій  “іTalent “ — 

Стельмашенко Аліна Вадимівна — 10-В клас

Переможці конкурсів з інформаційних технологій

Міжнародний конкурс Web дизайна

 —  Река Вадим Васильович — 8-Б клас

Інтернет олімпіада з інформаційних технологій

  1. Кондратенко Максим Ігорович – 10-А
  2. Котелевець Катерина Миколаївна – 9-А
  3. Лунін Леонід Олександрович — 10-А
  4. Мельниченко Гліб Олександрович – 10-А
  5. Кравченко Єлизавета Юріївна – 8-Б

Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій  “іTalent “ — 

Стельмашенко Аліна Вадимівна — 10-В клас

Переможці міських змагань з легкої атлетики

  1. Лисков Олексій 11-А
  2. Костюшко Ігор 10-В

Комада школи — ІІІ місце в змаганнях з волейболу серед юнаків

  1. Лисков Олексій 11-А
  2. Камишний Іван 11-А
  3. Бродацький Олександр 11-А
  4. Леснянський Євген 10-А
  5. Черніков Валерій 10-А
  6. Капелька Павло 10-В

 Команда школи — ІІ місце в змаганнях з волейболу серед дівчат

  1. Лещик Ірина 11-В
  2. Мерненко Анна 11-В
  3. Хворостюк Євгенія 11-В
  4. Черненко Анна 11-В
  5. Ковальчук Єлизавета 11-А
  6. Мартиненко Анжеліка 10-А
  7. Качан Валерія 10-В
  8. Дуля Яна 10-В

 Рій імені Петра Сагайдачного  І місце у конкурсі «Джура»

  1. Капелька Павло – 10-В (ройовий)
  2. Євтушенко Максим– 10-В
  3. Леснянський Євген– 10-А
  4. Камінський Євген– 10-А
  5. Черніков Валерій– 10-А
  6. Фаранюк Анна– 10-В
  7. Седельнікова Юлія– 10-В
  8. Колбасинська Вікторія- 10-В

 Міський конкурс «Стріли Амура»

Левченко Максим 9-В клас – І місце