Курси підвищення кваліфікації


П.І.П. Посада Категорія Звання Термін проходження курсової підготовки
1 Навроцька

Любов

Андріївна

Учитель

української мови та літератури

Вища Учитель — методист 25.12.17 – 26.12.17

27.12.17– 04.03.18

05.03.18 – 06.03.18

07.03.18 – 05.06.18

06.06.18 – 07.06.18

2 Катеруша

Лариса

Григорівна

Учитель

української мови та літератури

Вища Учитель — методист 25.12.17 – 26.12.17

27.12.17– 04.03.18

05.03.18 – 06.03.18

07.03.18 – 05.06.18

06.06.18 – 07.06.18

3 Пазюк

Світлана

Іванівна

Учитель

української мови та літератури

Вища Старший учитель 25.12.17 – 26.12.17

27.12.17– 04.03.18

05.03.18 – 06.03.18

07.03.18 – 05.06.18

06.06.18 – 07.06.18

4 Ляховська

Юлія

Олегівна

Учитель

англійської мови

Вища   27.09.17 – 28.09.17

29.09.17– 17.12.17

18.12.17 – 19.12.17

20.12.17 – 28.03.18

29.03.18 – 30.03.18

5 Синяк

Оксана

Миколаївна

Учитель

англійської мови

Вища Старший учитель 27.09.17 – 28.09.17

29.09.17– 17.12.17

18.12.17 – 19.12.17

20.12.17 – 28.03.18

29.03.18 – 30.03.18

6 Горбняк

Тетяна

Миколаївна

Учитель

німецької мови

зарубіжної літератури

Перша   27.09.17 – 28.09.17

29.09.17– 17.12.17

18.12.17 – 19.12.17

20.12.17 – 28.03.18

29.03.18 – 30.03.18

7 Коваль

Любов

Андріївна

Учитель

зарубіжної літератури

Вища Учитель — методист 04.09.17 – 05.09.17

06.09.17– 17.12.17

18.12.17 – 19.12.17

20.12.17 – 04.03.18

05.03.18 – 06.03.18

8 Артюх

Світлана

Михайлівна

Учитель

математики

Вища Старший учитель 21.08.17 – 22.08.17

23.08.17– 17.12.17

18.12.17 – 19.12.17

20.12.17 – 12.02.18

13.02.18 – 14.02.18

9 Мисак

Ольга

Миколаївна

Учитель

математики

Вища Старший учитель 21.08.17 – 22.08.17

23.08.17– 17.12.17

18.12.17 – 19.12.17

20.12.17 – 12.02.18

13.02.18 – 14.02.18

10 Клепікова

Ірина

Олександрівна

Учитель

історії

Перша   17.08.17 – 18.08.17

19.08.17– 17.12.17

18.12.17 – 19.12.17

20.12.17 – 05.02.18

06.02.18 – 07.02.18

11 Шанюк

Галина

Василівна

Учитель

історії

Вища Учитель — методист 17.08.17 – 18.08.17

19.08.17– 17.12.17

18.12.17 – 19.12.17

20.12.17 – 05.02.18

06.02.18 – 07.02.18

12 Паньків

Галина

Генріхівна

Учитель

історії

Вища Учитель — методист 17.08.17 – 18.08.17

19.08.17– 17.12.17

18.12.17 – 19.12.17

20.12.17 – 05.02.18

06.02.18 – 07.02.18

13 Мартенко

Олена

Олексіївна

Учитель

історії

Вища Старший учитель 17.08.17 – 18.08.17

19.08.17– 17.12.17

18.12.17 – 19.12.17

20.12.17 – 05.02.18

06.02.18 – 07.02.18

14 Земляніцька

Тетяна

Миколаївна

Учитель

географії

Вища Учитель — методист 11.09.17 – 12.09.17

13.09.17– 17.12.17

18.12.17 – 19.12.17

20.12.17 – 21.02.18

22.02.18 – 23.02.18

15 Бабич

Наталія

Миколаївна

Учитель

фізики

Вища Старший учитель  04.12-15.12.17
16 Суздал

Анатолій

Миколайович

Учитель

фізкультури, ЗВ

Вища Учитель — методист 01.11.17 – 02.11.17

03.11.17– 04.03.18

05.03.17 – 06.03.17

07.03.17 – 02.05.18

03.05.18 – 04.05.18

17 Олізар

 Ольга

Петрівна

Учитель

музичного мистецтва

Друга   09.11.17 – 10.11.17

11.11.17– 04.03.18

05.03.17 – 06.03.17

07.03.17 – 09.05.18

10.05.18 – 11.05.18

18 Петренко

Софія

Ісаївна

Учитель

образотворчого мистецтва

Вища Учитель — методист 13.11.17 – 14.11.17

15.11.17– 04.03.18

05.03.17 – 06.03.17

07.03.17 – 14.05.18

15.05.18 – 16.05.18

19 Сацюк

Людмила

Миколаївна

Бібліотекар Друга   23.11.17 – 24.11.17

25.11.17– 04.03.18

05.03.18 – 06.03.18

07.03.17 – 20.05.18

21.05.18 – 22.05.18

20 Бочкарьова

 Світлана

Анатоліївна

Бібліотекар

Учитель

інформатики

Друга   23.11.17 – 24.11.17

25.11.17– 04.03.18

05.03.18 – 06.03.18

07.03.17 – 20.05.18

21.05.18 – 22.05.18

21 Терещук

Ірина

Петрівна

Учитель

початкових класів

Вища Учитель — методист 28.08.17 – 29.08.17

30.08.17– 17.12.17

18.12.17 – 19.12.17

20.12.17 – 25.02.18

26.02.18 – 27.02.18

22 Литвиненко

Алла

Михайлівна

Учитель

початкових класів

Вища Старший учитель 28.08.17 – 29.08.17

30.08.17– 17.12.17

18.12.17 – 19.12.17

20.12.17 – 25.02.18

26.02.18 – 27.02.18

23 Путаненко

Ольга

Олексанрівна

Учитель

початкових класів

Вища Учитель — методист 28.08.17 – 29.08.17

30.08.17– 17.12.17

18.12.17 – 19.12.17

20.12.17 – 25.02.18

26.02.18 – 27.02.18

24 Мушинська

Вікторія

Дмитрівна

Учитель

початкових класів

Друга   28.08.17 – 29.08.17

30.08.17– 17.12.17

18.12.17 – 19.12.17

20.12.17 – 25.02.18

26.02.18 – 27.02.18

25 Шлапак

Ольга

Валеріївна

Учитель

фізики

Вища   06.09.17 – 07.09.17

08.09.17– 17.12.17

18.12.17 – 19.12.17

20.12.17 – 20.02.18

21.02.18 – 22.02.18

26 Пінчук

Оксана

Миколаївна

Учитель

трудового навчання

Перша    04.09-15.09.17
27 Козлова

Світлана

 Ігорівна

Учитель

трудового навчання

Друга    04.09-15.09.17