happykids2З метою сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей, організації змістовного дозвілля, вдосконалення виховної роботи та розбудови системи позашкільної освіти Президент України постановив своїм Указом № 756/2012  провести у 2013 році в Україні Рік дитячої творчості.

Кожна дитина – творча індивідуальність, яка потребує особливого підходу. Ідея формування творчо розвиненої особистості є провідною в роботі нашого закладу, у якому створене середовище, де формується нова людина як творча особистість.

Для виявлення та розвитку обдарованих дітей у Броварській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №7 працюють гуртки та секції різних напрямів.

Педагоги-організатори і вчителі школи постійно проводять різноманітні масові  та позакласні заходи.

Шкільне самоврядування Рада ТАРШ ( Товариство Активістів Рідної Школи) – цікавими ідеями, творчими справами  та активною позицією об′єднує і залучає  всіх школярів до різноманітних заходів:

Акція «Хвилина без мобільного телефону»,  Всесвітній день боротьби зі СНІДом у БСШ №7 та інші.

Школа займає провідне місце у місті Бровари  підготовці переможців олімпіад, конкурсів та  науково-дослідницьких робіт МАН.