2019/2020 навчальний рік

Учні-переможці обласного етапу олімпіад та конкурсів 2019-2020н.р. 

Учні-переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019-2010 н.р. 

Обдаровані учні

Бойко Владислава

Бойко Владислава Юріївна, учениця 11-В класу Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7, є багаторазовим призером Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови, правознавства, англійської мови, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, брала участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук. Бойко Влада – гордість нашого міста, стипендіат голови Київської обласної державної адміністрації, щорічна переможниця обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. Владислава активна та працьовита учениця, що наполегливо трудиться для досягнення своєї мети. Вона захоплюється вивченням іноземних мов, історії та правознавства і має внутрішнє бажанням зробити більше, ніж того вимагає шкільна програма. Адже наполегливість, жага знань, уміння сконцентруватись допомагає їй піднятися на вершину слави. Своє майбутнє Владислава мріє пов’язати з гуманітарними науками. У вільний час приділяє увагу спорту та танцями. Любить подорожувати та читати.

Бойко Владислава
Вельбовець Анна

Вельбовець Анна Романівна, учениця 9-А класу Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7, захоплюється хімією. У цьому навчальному році Анна стала членом Малої академії наук України і під керівництвом досвідченого педагога Давидян Яни Аркадіївни працювала над вивченням впливу бактерицидних властивостей плодів лимону. Її робота посіла ІІІ місце на обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України. Анна вважає хімію надзвичайно цікавою, тому що, використовуючи знання цієї науки, можна отримувати різноманітні матеріали з цікавими властивостями, ефективно використовувати ресурси Землі, вирішувати гострі проблеми і, як результат, зробити життя безпечним та зручним. Найбільше Анна любить практичні заняття і мріє навчитись використовувати теоретичні знання на практиці. Учениця вважає, що хімія – це наше майбутнє і своє життя хоче пов’язати з хімічними технологіями та інженерією.

Вельбовець Анна

 

Григоренко Сергій

Григоренко Сергій Сергійович, учень 11-А класу Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7, наполегливо підкорює вершини знань, проявляючи інтерес до вивчення різних предметів. Цього навчального року він став призером міського етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, біології, хімії, інформатики та правознавства. Бажання пізнати та правильно оцінити ті чи інші історичні процеси сформувало його стійкий інтерес до вивчення історії та права.

Першим захопленням Сергія є програмування, з яким він і планує пов’язати своє майбутнє. Першим кроком у здійсненні мрії стала його робота над науково-дослідницьким проектом з інформатики у секції комп’ютерних наук на тему «Створення оригінальної системи контролю доступу до приміщення», за яку він отримав перше місце на обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт і переміг – зайняв з місце на Всеукраїнському етапі конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук України у секції “Кібербезпека”  і отримав запрошення презентувати роботу на міжнародному рівні.

Другий рік поспіль Сергій займає призові місця на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, а цього року захистив науково-дослідницьку роботу з правознавства на тему «Право громадянина на свободу слова в національних та міжнародних нормативно-правових актах: порівняльний аналіз», посівши ІІІ місце на обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. 

Крім того, ця робота була відзначена на виставці «Еко-Техно Україна 2020», де були представлені інноваційні проекти талановитих українських школярів. Вільний час Сергій присвячує спорту, зокрема волейболу (він є капітаном шкільної волейбольної команди), грі на гітарі та вивченню іноземних мов.

Григоренко Сергій

Колот Антон

Колот Антон
Колот Антон, учень 9-В класу Броварської спеціалізованої школи I-III ступенів №7, має багато різних захоплень. Серед його улюблених занять він віддає перевагу хімії, програмуванню, астрономії та історії. І хоч Антон ще не визначився остаточно ким хоче стати у майбутньому, він достеменно знає, що хімія та програмування стануть найімовірнішими кандидатами для його майбутньої професійної діяльності. У 2018 Антон брав участь в Чернігівській міській олімпіаді з хімії та посів призове друге місце. У цьому навчальному році Колот Антон не тільки став переможцем міського етапу олімпіади з хімії, а й достойно представив наше місто на обласному рівні Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. На його думку, хімія, як наука про фундаментальну будову матеріального світу, є гарним інструментом для пізнання навколишнього світу і побудови свого власного світогляду.

Колот Антон
Назаренко Олександр

Назаренко Олександр учень 11-А класу Броварської спеціалізованої школи I-III ступенів №7, обдарований хлопець, який неодноразово був призером міського та обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії, фізики, математики, інформатики та інформаційних технологій. Сфера захоплень Олександра – це програмування та сучасні інформаційні технології. Цього року Назаренко Олександр посів призове місце на обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики та став переможцем обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України у секції «Інформаційно-комунікаційні системи та технології». Тема роботи «Створення 3D моделі сучасного комп’ютерного класу». Ця робота була відзначена на виставці «Еко-Техно Україна 2020», у якій він брав участь у постерному захисті проєкту в категорії «Математика». Олександр також цікавиться особливостями економічного розвитку різних країн, але все ж таки своє майбутнє планує пов’язати з програмною інженерією. Вільний час присвячує читанню, комп’ютерним іграм та музиці (опановує гру на фортепіано).

Назаренко Олександр
Река Вадим

Река Вадим, учень 11-А класу Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7, починаючи з сьомого класу був багаторазовим призером міського та обласного етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та творчих конкурсів з інформатики, інформаційних технологій, хімії та фізики. Минулого року Река Вадим став членом Малої академії наук України. У цьому навчальному році Вадим виконав науково-дослідницьку роботу у секції «Технології програмування» на тему: «Створення автоматичної системи поливу рослин з використанням дистанційного керування». Вадима цікавить питання оптимізації вирішення побутових проблем за рахунок застосування сучасних «розумних» технологій на прикладі використання електронних платформ. На базі платформи Arduino UNO було створено проєкт автоматичного поливу квітів з можливістю їх підживлення, запрограмованого під кожну рослину окремо, а також дистайнційного управління цим процесом. Робота Вадима була високо оцінена не тільки на конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН, а також отримала призові місця на виставках «Innovation Market», «Еко-Техно», «Майбутнє України». Река Вадим отримав Подяку як учасник ХІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» в НАУ. Своє майбутнє Вадим мріє пов’язати з програмуванням та інформаційними технологіями. У вільний час займається на курсах міжнародної корпорації Cisco Systems та присвячує час вивченню англійської мови.

Река Вадим

 

2018/2019 навчальний рік

Призери міського етапу олімпіад 2018-2019 н.р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.