Графік проведення виховних годин

Графік проведення виховних годин у І семестрі 2018-2019 н.р.

Клас Класний керівник День тижня Урок, час Кабінет
1 5-А Клепікова Ірина Олександрівна середа 7 ур., 1825 306
2 5-Б Котелевець Наталія Валентинівна четвер 0 ур., 1310 312
3 5-В Давидян Яна Аркадіївна понеділок 7 ур. 1910 217
4 5-Г Ляховська Юлія Олегівна понеділок 6 ур., 1825 109
5 5-Д Пасічник Юлія Анатоліївна середа 7 ур., 1910 107
6 5-Є Олізар Ольга Петрівна вівторок 7 ур., 1910 216
7 5-Ж Петренко Софія Ісаївна понеділок 0 ур., 1310 213
8 6-А Новошицька Ганна Юріївна п’ятниця 5 ур., 1735 310
9 6-Б Артюх Світлана Михайлівна понеділок 6 ур., 1825 316
10 6-В Кочеткова Світлана Григорівна п’ятниця 7 ур., 1910 111
11 6-Г Литвиненко Людмила Володимирівна четвер 6 ур., 1825 219
12 6-Д Шлапак Ольга Валеріївна понеділок 0 ур., 1310 213
13 6-Є Соколовська Наталія Владиславівна п’ятниця 6 ур., 1825 314
14 6-Ж Гончаренко Ярослава Ігорівна вівторок 7 ур., 1910 309
15 7-А Конончук Ольга Олегівна четвер 8 ур., 1405 Акт.зал
16 7-Б Павлюк Євген Миколайович п’ятниця 8 ур., 1405 311
17 7-В Корсакова Маргарита Миколаївна середа 8 ур., 1405 108
18 7-Г Пінчук Оксана Миколаївна п’ятниця 0 ур., 730 108
19 7-Д Шевченко Неля Василівна четвер 8 ур., 1405 217
20 7-Ж Савченко Наталія Дмитрівна понеділок 1 ур., 800 216
21 8-А Бойко Олена Григорівна п’ятниця 8 ур., 1405 315
22 8-Б Ладан Ольга Петрівна п’ятниця 8 ур., 1405 218
23 8-В Сиротюк Інна Петрівна п’ятниця 7 ур., 1310 211
24 8-Г Бобко Жанна Петрівна вівторок 0 ур., 730 111
25 8-Д Семіруннік Світлана Володимирівна п’ятниця 8 ур., 1405 211
26 9-А Воробйова Лариса Володимирівна понеділок 7 ур., 1310 214
27 9-Б Река Тетяна Миколаївна п’ятниця 8 ур., 1405 312
28 9-В Навроцька Любов Андріївна четвер 9 ур., 1455 308
29 9-Г Цвіненко Ольга Василівна середа 1 ур., 800 312а
30 9-Д Онищенко Володимир Іванович понеділок 9 ур., 1455 111
31 10-А Курасова Ірина Федорівна п’ятниця 1 ур., 800 215
32 10-Б Своровська Любов Іванівна вівторок 8 ур., 1405 218
33 10-В Боднар Наталія Миронівна п’ятниця 1 ур., 800 107
34 11-А Ішуніна Наталія Федорівна п’ятниця 8 ур., 1405 315
35 11-Б Шанюк Галина Василівна четвер 8 ур., 1405 214
36 11-В Горбняк Тетяна Миколаївна четвер 8 ур., 1405 220