Атестація вчителів 2019/2020

  У 2019 – 2020 навчальному році було атестовано 27 педагогів, що складає 30% від загальної кількості педпрацівників. Шкільною атестаційною комісією, методичною радою було проведено експертну оцінку досвіду педагогів, які атестувались на присвоєння чи підтвердження звання „вчитель-методист”, „старший вчитель”, спеціаліст вищої категорії. Матеріали були схвалені методичною радою школи, науково-методичною радою НМЦ та науково-методичною радою КОІПОПК.

 

Атестація Кількість П.І.П.
Продовжено термін атестації        1 Вільгоцька О.К.
Присвоєно «спеціаліст ІІ категорії»  2 Фабріка Т.В.

Довгань Н.С.

Присвоєно «спеціаліст І категорії»  7

 

Конончук О. О.

Волеватенко І.Д.

Ходов О.В.

Марцинкевич К.В.

Сторожук О.С.

Гурська Л.А.

Кругляк Я.М.

Підтверджено «спеціаліст вищої  категорії»  2 Шкабара Л.М.

Семіруннік С.В.

Присвоєно 10 (десятий)тарифний розряд керівника гуртка 2 Ходов О.В.

Шкабара Л. М.

Присвоєно 12 (дванадцятий) тарифний розряд керівника гуртка 3 Портна І.Л.

Мельник О.В.

Котелевець Н.В.

Присвоєно 11 (одинадцятий) тарифний розряд асистент учителя 1 Марчук Є.В.
Підтверджено «спеціаліст вищої  категорії»  підтверджено педагогічне звання

 «старший учитель» 

6 Мельниченко Г.М.

Боднар Н.М.

Давидян Я.А.

Жигулова О.А.

Портна І.Л.

Своровська Л.І.

Підтверджено «спеціаліст вищої  категорії» підтверджено педагогічне звання

«учитель-методист»  

6 Плюта Н.К.

Воробйова Л.В.

Корсаков В.П.

Литвиненко Л.В.

Новошицька Г.Ю.

Река Т.М.

 Підтверджено «спеціаліст вищої  категорії» присвоєно педагогічне звання

«учитель-методист»  

3 Белінська О.М.

Котелевець Н.В.

Мельник О.В.

Вчителі Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7, які підготували переможців обласного етапу олімпіад та конкурсів у 2019-2020 н.р.

Котелевець Наталія Валентинівна

Котелевець Наталія Валентинівна учитель інформатики Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

Педагог відзначається високим рівнем професіоналізму, ініціативи. Володіє ефективними прийомами організації освітнього процесу, постійно вдосконалює власний методичний рівень, працює над формуванням в учнів інформаційно-комунікативних навичок. Значну увагу Наталія Валентинівна приділяє роботі з обдарованими учнями. Показником ефективності роботи вчителя є щорічні перемоги її учнів у II та ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики та інформаційних технологій. Пріоритетним напрямком роботи учителя є співпраця з Малою академією наук України. Її учні є не лише щорічними переможцями обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, а також представляють наше місто на різноманітних виставках та конференціях. Так учні Наталії Валентинівни були відзначені як учасники ХІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» та ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Комп’ютерні системи та мережні технології». Вчитель заохочує учнів до участі у різноманітних конкурсах (Всеукраїнський конкурс з програмування «Володарі Scratch», міжнародний бліц-конкурс з Web-дизайну та комп’ютерної графіки та Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій «iTalent»). Щорічно Котелевець Н.В. організовує участь дівчат у заході «День дівчат в ІТ», який проходить на базі Київського національного університету ім.Т.Шевченка за підтримки міжнародної корпорації Cisco Systems. Завдяки плідній співпраці вчителя з цією корпорацією, учні школи мають можливість отримувати сертифікати  курсів Cisco Systems, які Наталія Валентинівна проводить у позаурочний час.

Река Тетяна Миколаївна

Река Тетяна Миколаївна заступник директора школи, вчитель математики Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7  спеціаліст вищої категорії, учитель-методист. Тетяна Миколаївна відповідальний, досвідчений педагог та умілий організатор, вона швидко знаходить вихід зі складних педагогічних ситуацій. Намагається завжди бути проінформованою про новації у методиці викладання предмета. На її уроках панує творча, доброзичлива атмосфера. Река Т.М. була переможцем міського туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» та «Класний керівник року». Завдячуючи правильній організації роботи, Тетяна Миколаївна досягає виского рівня засвоєння учнями навчального матеріалу.  Вчителька значну увагу приділяє роботі з обдарованими учнями, які щорічно стають переможцями та призерами міського та обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Вчитель упроваджує в практику компетентнісний підхід в работі з обдарованими дітьми, ідеї STEM-освіти, що відповідає вимогам сьогодення. Река Т.М. звертає особливу увагу на ефективність праці педагога, його здатність якісно організовувати освітній процес, використання сучасних методів та форм навчання, вміння розвивати здібності та інтереси дітей. Тетяна Миколаївна завжди є взірцем для своїх учнів і щорічно ведете їх до нових перемог та звершень.

Давидян Яна Аркадіївна

Давидян Яна Аркадіївна вчитель хімії  Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7,  спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

Яна Аркадіївна справжній фахівець своєї справи, творчий,  талановитий учитель, який заохочує учнів брати активну участь у навчальному процесі. Завдячуючи правильній організації роботи, Яна Аркадіївна формує у своїх учнів стійкий інтерес до вивчення предмету. Яна Аркадіївна доводить дітям, що хімія є чудовим інструментом для пізнання навколишнього світу і формування свого власного світогляду. Вчителька значну увагу приділяє роботі з обдарованими учнями, систематично готує школярів до участі в предметних олімпіадах. Як результат її учні протягом багатьох років неодмінно стають переможцями та призерами II та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії. Сучасне життя вимагає від нас не тільки різноманітних і глибоких знань, але й уміння застосовувати їх на практиці. Одним із основних завдань сучасної школи є залучення творчо обдарованих учнів до наукової діяльності, що успішно здійснюється через систему Малої академії наук, мета якої – формування інтелектуального потенціалу нації – майбутньої наукової еліти України. Необхідно відзначити наполегливу роботу Давидян Яни Аркадіївни в цьому напрямку. Її учні є щорічними переможцями обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт і навіть представляли наше місто на Всеукраїнському етапі конкурсу. Досягти таких високих результатів допомагає здібним учням не тільки їх  жага до знань, а і постійна допомога та підтримка педагога.

Шанюк Галина Василівна

Шанюк Галина Василівна вчитель історії та правознавства Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7  спеціаліст вищої категорії, учитель-методист. Має почесне звання «Заслужений учитель України». Галина Василівна  відзначається високим рівнем професіоналізму і  забезпечує високий рівень викладання історії та правознавства. Має високу наукову, теоретичну і методичну підготовку. Розвиваючи інтелект учнів, здатність до критичного мислення та вміння робити власні висновки  на основі отриманих знань, педагог формує в учнів наукові погляди на суспільство та місце людини в сучасному світі.

Шанюк Галина Василівна володіє широким спектром стратегії навчання, уміє продукувати оригінальні, інноваційні ідеї, застосовує нестандартні форми проведення уроку. У центрі педагогічної діяльності вчителя – розвиток соціально–активної особистості. Значну увагу  приділяє роботі з обдарованими учнями, які є щорічними переможцями II та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства та конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Її учні стали успішними юристами, зокрема кандидатами юридичних наук, суддею Господарського суду, успішними адвокатами, нотаріусами, помічниками народних депутатів, це свідчить, що вчитель не просто розуміє свою відповідальність перед суспільством а й продовжує формувати громадянські якості та риси нового покоління українців у своїх учнів. 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.