Розпочався новий 2022/2023 навчальний рік у Броварському ліцеї 7. Так, ми не помилились, наш заклад освіти змінив офіційну назву зі  школи на ліцей.

 Отже, віднедавна маємо назву Броварський ліцей №7 Броварської міської ради Броварського району Київської області. 

     Ми знову повертаємось до навчання, якого так довго і з нетерпінням всі чекали. Особливо цього свята чекали і готувались наші дітки, які йдуть до перших класів. Це покоління 2015-2016 років, яке вперше  приступає  до навчання в дуже складний і неспокійний час. Дітям і вчителям доведеться звикати до нових змін, які викликані вимогами безпеки. Але попри все, ми розпочинаємо цей навчальний рік.

    Сонячним і безхмарним ранком зустріло дітей 1 вересня в нашому ліцеї, які вишикувались поряд зі своїми талановитими і досвідченими  класоводами. Батьки теж вирішили взяти участь у лінійці  наших першокласників  і  допомогли створити умовний коридор з вишитих рушничків. Кажуть, що обряд  проходження  під вишитими українськими рушниками захистить і вбереже тих, хто під ними пройде, та надасть їм велику силу і терпіння. 

 Спокійно і впевнено наші діточки робили свої перші кроки по коридору під рушничками і прямували до своїх класів. 

Там їх чекають нові товариші і друзі, нові знання і відкриття, нові перспективи і досягнення.

    І неважливо в якому форматі будуть навчатися діти, ми будемо знаходити всі сили і можливості, щоб навчитися жити і процвітати, отримувати нові знання і перемагати, берегти і плекати нашу українську мову та розбудовувати рідну Україну!  Розуміємо, що будуть виникати певні складнощі, але ми впевнено і врівноважено будемо крокувати вперед.

     Й нехай у нашому ліцеї на перервах звучить дзвінкий сміх, а не сигнали повітряної тривоги. Гарних знань і  оцінок, безпечного навчання, цікавих уроків, вірних друзів і особистих перемог!