9 березня 2014 року виповнюється 200 років від дня народження видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка. Указом Президента України “Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка” № 257/2012 від 11 квітня 2012 року в Україні 2014 рік оголошено Роком Тараса Шевченка. Враховуючи значний внесок Тараса Григоровича Шевченка у розвиток української державності та культури, з метою гідного відзначення у 2014 році 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка Верховна Рада України постановила урочисто відзначити 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

В нашій школі триває активна підготовка з відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. У рамках підготовки до святкування знаменної дати та з метою вивчення життєвого шляху та творчої спадщини Кобзаря, запрошуємо учнів взяти участь в організації та проведенні культурно-мистецьких, просвітницьких заходів.


Презентація “До 200-річчя Т.Г. Шевченко” (автор вчитель української мови та літератури Броварської сш I-III ст. № 7 Катеруша Л.Г.)

[collapse id=”collapse_83″] [citem title=”Документи” id=”citem_69″ parent=”collapse_83″] [/citem]
[citem title=”Веб-сайти присвячені Т.Г. Шевченко” id=”citem_87″ parent=”collapse_83″]

Національний музей імені Тараса Шевченка

Віртуальний архів (оригінали документів написані Т.Г.Шевченко)

Шевченко Тарас Григорович. Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Енциклопедичний мультимедійний портал про Тараса Шевченка стартує навесні

[/citem]
[/collapse] [collapse id=”collapse_62″]
[citem title=”Уроки” id=”citem_5″ parent=”collapse_62″] [/citem] [citem title=”Виховні заходи” id=”citem_49″ parent=”collapse_62″]


[/citem]
[/collapse]