Броварська спеціалізована школа I-III ступенів №7 була заснована в 1973 році. Знаходиться за адресою вул.Гагаріна 23а.

Першим її директором був БЕГА ГРИГОРІЙ ДЕНИСОВИЧ, першим завучем старших класів – Яременко Андрій Іванович, а молодших – Коваль Любов Андріївна. До школи прийняли більше ніж 2300 учнів, які навчалися у дві зміни.
Її зовнішній вигляд суттєво відрізнявся від того, що ми можемо побачити зараз: був тільки центральний корпус, не було навіть спортивного залу. Та вже у 1974 році школу добудували.

Другим директором був Демчук Володимир Степанович.

А третім, з квітня 1982 – по вересень 1985, була АРТЕМЧУК ГАННА РОМАНІВНА, яка зараз працює в школі вчителем математики.
Завучем в цей час був Прус Євген Мартинович.

Четвертим директором школи №7 став МАРУНЯК ВОЛОДИМИР АНТОНОВИЧ.

П’ятим – СКОРБ ЮРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ.

Шостим – ЗУБЕНКО НІНА МИХАЙЛІВНА.
В цей час і починається новий етап життя школи, її зовнішнє і внутрішнє оновлення. Вона стає спеціалізованою, створюються класи суспільно-гуманітарного і природничого профілю, мультимедійний кабінет, починається її технічне оснащення.

Сьомим директором у 2005 році став ПРИКАЗЧИК ПЕТРО ВАСИЛЬОВИЧ, котрий продовжив почате.  За нього відкрито музей “Світлиця”.

Восьмим директором стала  ПРЯНІШНІКОВА КАТЕРИНА ВАЛЕРІЇВНА. Під час її роботи відбувся ремонт багатьох приміщень школи, урочисте відкриття спортивного і актового залів. Усі кабінети зазнали кардинальних змін, тепер вони відповідають сучасним стандартам.

В 2012 році директором школи стала ЖИГУЛОВА ОЛЬГА АНДРІЇВНА.

Це цікаво знати:

Перший математичний клас в Броварах було створено під керівництвом Бурець Лідії Тимофіївни в нашій школі, в ньому навчалися найздібніші учні міста. Пізніше класи були сформовані у всіх школах.
Школа має єдиний на все місто комп’ютеризований кабінет біології, де за допомогою комп’ютера дані з мікроскопа переносяться на екран.
З 2005 по 2010 рік школа випустила 23 золотих і 10 срібних медалістів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.