Не можна уявити освітнього закладу без зелених насаджень. Добре спланована, озеленена й упорядкована територія школи сприяє естетичному та екологічному вихованню учнів. Озеленення території школи  покликане стати однією  з ланок у загальній системі виховання. Будуть враховані санітарно-гігієнічні знання щодо  зелених насаджень, збагачення атмосфери киснем, захист території школи від пилу, виділення фітонцидів.

     Озеленення потрібно розглядати як невід’ємну складову і в оздоровчому комплексі. Більшу частину  року діти проводять в освітніх закладах, тому необхідно приділити особливу увагу внутрішньому і зовнішньому озелененню школи.

     З даною метою і наша Броварська СШ I- III ступенів №7 взяла участь у Всеукраїнській акції «Зелена країна».

   Восени 2021 року на пришкільній території нашої школи було висаджено близько 100 саджанців. Зокрема були висаджені декоративні кущі, дерева та квіти завдяки нашим дітям, батькам та вчителям.

     Такі дії спрямовані не лише на вирішення санітарно – гігієнічних, інженерно-захисних функцій, вони також відіграють важливі естетичні, еколого-просвітницькі й навчально-виховні функції. Учні пізнають як потрібно дбайливо ставитися до природи, оскільки переконання людини формуються з дитинства.

    Сприйняття природи допомагає дітям розвивати життєрадісність, емоційність, та дбайливо ставитися до природи і всього живого. Діти, полюбивши природу не будуть бездумно шкодити зеленим насадженням і завдавати шкоди всьому живому.