19.02.2013 р. самоврядування ТАРШ провело акцію «Хвилина без мобільного телефону». Здоров’я – дуже важлива складова успішного та щасливого життя. Люди намагаються слідкувати за своїм здоров’ям, правильно харчуватися, тримати себе у гарній фізичній формі, але… Більшість населення планети несвідомо шкодить своєму здоров’ю  кожного дня! Ні, це не куріння, не алкоголь, це – мобільний телефон. Багато людей знають про його шкоду, але ще значна кількість населення навіть про це і не здогадуються. Великого значення в своїй роботі питанню здоров’я,   приділяє міський орган учнівського самоврядування.  Так, з метою інформування людей про можливі небезпеки, пов’язані з  мобільним телефоном, танаштовхнути їх на думку щодо меншого користування телефоном була проведена акція «Хвилина без мобільного телефону».
Акція проводилась в декілька етапів:
І етап було провести соціологічне опитування жителів міста Бровари.
ІІ етап презентувати отримані результати дослідження в власних навчальних закладах та розповісти учням про негативний вплив, не тільки під час спілкування по мобільному телефоні, але й під час ігор, як на уроці так і в поза урочний час.
Чому тривалі розмови по мобільному телефоні шкідливі? 
Справа в тому, що наш мозок поглинає значну частину електромагнітної енергії, яку випромінює телефон для того, щоб зв’язатися з базовою станцією зв’язку. Фахівці пояснюють, що мозок у цьому випадку як би виконує функцію частини антени.
Серед захворювань, до яких призводять мобільні телефони: різні пухлини мозку, депресії, придбане недоумство, шизофренія та інші руйнівні процеси в структурі головного мозку. Особливо вірогідним стає розвиток цих захворювань, якщо діти користуються телефоном у ранньому віці, від 5 до 10 років.
 Рекомендації: передусім потрібно обмежити кількість розмов і розмовляти безперервно не більше 2-3 хвилин, перекладаючи телефон від одного вуха до іншого.