12.12.2014 року у Броварській спеціалізованій школі №7 було проведено Андріївські вечорниці, які були традиційними для українського народу з давніх часів, адже день Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначають ще з часів Київської Русі 13 грудня Нагадаємо, що Андрій Первозванний уходив до числа 12-ти апостолів Христа, і згідно з переказами, був братом апостола Петра та покровителем жителів України. Напередодні цієї дати прийнято збиратися на Андріївські вечорниці – гадання, з якими пов’язано безліч цікавих і загадкових звичаїв. Вечорниці проходять в ніч з 12 на 13 грудня і в основному святкуються тільки молоддю.

Учасники дійства майстерно зіграли свої ролі, у залі панувала святкова атмосфера – лунали народні пісні, жарти, дотепи, виконувалися українські танці. Всі присутні отримали масу задоволень, а артисти шквал аплодисментів по завершенню.

Свято було проведено за участю учнів 6-В класу та драматичного гуртка.  Особлива подяка вчителяю Боднар Наталі Миронівні за підготовку заходу.