31 жовтня на базі Київського університету права відбувся семінар-практикум «Права і свободи людини як громадянина України».  Нашу школу на цьому заході представляла вчитель  правознавства Шанюк Галина Василівна

 З вітальним словом до присутніх звернувся Юрій Бошицький, ректор, професор, заслужений юрист України, заступник Голови союзу юристів, відповідальний секретар комісії Конституційної асамблеї з питань прав, свобод та обов`язків людини і громадянина, який зазначив, що особливо важливою є роль вищої юридичної освіти, як основного інструменту за допомогою якого юрист отримує не тільки належну професійну кваліфікацію, а й виховує в собі професійні ідеали, повагу до прав та свобод людини. Для підвищення зацікавленості майбутніх студентів до юридичної освіти та науки, сприяння розвитку громадянського суспільства через залучення молоді до обговорення найбільш актуальних питань сьогодення у нас проводиться Всеукраїнський конкурс наукових робіт ім. В.М. Корецького для учнів 11-х класів «Права людини в сучасному світі: погляд молоді».

Микола Короленко, декан юридичного факультету, професор, заслужений юрист України розкрив для присутніх тему «Актуальні питання конституційного та адміністративного права».
Ніна Карпачова, професор Київського університету права НАН України, уповноважений Верховної Ради України з прав людини 1998-2012, висвітлюючи питання науково-практичного семінару «Стан дотримання Україною міжнародних стандартів у галузі прав і свобод людини», відповіла на численні питання присутніх 72-х учасників семінару.

(В цій статті використана інформація з сайту Київського університету права.