«Україна – єдина країна.

Нероздільна, як мати й дитя.

Твердо вірю в майбутнє своєї країни.

Такої, як вона, в світі більше нема!»

 

Вдруге відзначає «День єднання» наша Україна. 16 лютого 2023 року всі українці  вітають один одного з «Днем єднання» і об’єднуються та  згуртовуються разом.

Ми всі з вами  різні, з різних міст, регіонів, різних професій, різних талантів, різних знань, мов, релігій, різної зовнішності. Але  нас  об’єднує  єдине бажання: жити щасливо, жити в мирі, однією родиною. Україна – це наш дім і наша земля, ми в себе вдома. І ніхто нашу землю не буде любити так, як ми любимо її.

 «Єднаймося, українці! », під таким гаслом у нашому Броварському ліцеї №7  проходили всі виховні заходи щодо  національної ідеї «Єдність українського народу».

Вчителі, колектив школи й члени самоврядуванням не залишися осторонь даного свята, а прийняли дуже активну участь у святкуванні. Діти прикрашали одяг символічними жовто-блакитними стрічками, брали прапорці у руки, фотографувались з прапором, проводили колективні обговорювання Ми всі разом  об’єдналися у спільному бажанні проявити свою громадську позицію та любов до України.

Класні керівники  провели бесіди і  заходи, присвячені Дню єднання  під гаслом «В єдності наша сила!», ознайомили з історією цього свята. При проведенні бесід вчителі використовували  гімн нашої країни.

А ще 16 березня ювенальні поліцейські нашого Броварського управління поліції Київщини завітали до нашого ліцею. Інспектори ювенальної поліції спільно з педагогами – організаторами і учнівським самоврядуванням відзначили «День єднання». Поліцейські розповіли і нагадали учням про День Єднання і його важливість для всієї нашої країни. Разом з учнями обговорили тему дуже юного свята, яке відмічається лише з 2022 року та єднає всіх українців. Також організували флешмоб з прапором і символікою нашої країни.

Старшокласники ліцею на виховних годинах провели диспути про виникнення свята та усвідомили, що саме вони – майбутнє України, і саме від них, від їх світогляду залежить те, якою буде наша Україна у найближчому  майбутньому.

 Спільно з колективом  самоврядування і Роєм «Святославичі» було проведено флешмоб «Я за єдність!» у підтримку єдності всього українського народу  і нашої держави.

«Єдність нам дарована від Бога,

І у єдності могутні люди.

Попереду – наша перемога.

І вона обов’язково буде!