6-7 травня 2014 року в місті Бориспіль проведено перший тур обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників. Команда БСШ №7 «FaireStation»брала участь у фестивалі у складі: Коренюк Денис, Хачатуров Олександр, Малюга Ірина, Дідківська Валерія, Матвієнко Дмитро, Федорак Єлизавета та Морозов Богдан.

Фестиваль проводиться щороку з метою  залучення дітей до масово-пропагандистської роботи з питань безпеки життєдіяльності,  виховання свідомого ставлення до власної безпеки та  безпеки  оточуючих, задоволення потреб у професійному самовизначенні та самореалізації, формування у дітей поваги до професії пожежного.

Цього року учасниками заходу стали 22 дитячі колективи з різних регіонів області. Під час  конкурсу «Візитка» юні рятувальники презентували свої команди, у ході конкурсу «Домашнє завдання» – розкривали тематику фестивалю. Свою креативність і творчість колективи проявили і у виготовленні плакатів соціальної реклами.

Організатори заходу – департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Головне управління ДСНС України в Київській області.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО З ФЕСТИВАЛЮ ви можете на нашому каналі YOUTUBE

Підготувала Лещик Ольга