Неймовірно швидко пролетів перший тиждень. Останній день пройшов просто шалено. З самісінького ранку разом з 22 хлопцями ми відправились на дружній матч влаштований за сприянням «Приват банку» та «Mastercard» в рамках акції «Передай пас».

Діти отримали масу задоволення. Ми навіть не здогадувались, що виховуємо майбутніх Шевченко та Блохіних)))). Позмагавшись, отримавши круті подарунки і наївшись смачного морозива хлопці повернулись на територію табору. В цей час всі інші загони відвідали заходи до Дню захисту дітей, що відбулись в місцевому парку. Тут за допомогою аквататуажу дітей перетворили на різних героїв і тварин. Серед них були метелики, скорпіони, коти і навіть смачненькі кексики. Діти грали в різноманітні ігри і спілкувалися з мультяшними героями.

В другій половині дня відбулося урочисте представлення загонів, їх назва, девіз і речівка. Отже ми маємо такі загони: «Веселка», «Робінзони», «НЛО», «Посмішка» і «Funny Camр». Після офіційної частини всі мали змогу потанцювати під запальну музику.

Ось таким цікавим, веселим і насиченим був цей день.