IT-школа Samsung – це освітній проект компанії Samsung, реалізований за підтримки Міністерства освіти і науки України, що передбачає безкоштовне навчання учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів об’єктно-орієнтованому програмуванню. Програма орієнтована на учні 9-11 класів, які мають здібності до алгоритмічного мислення, захоплюються ІТ-технологіями, мають стійкі знання зі шкільного курсу математики, ознайомлені з основами логіки, теорії множин та операцій над ними, мають стійкі навички подання числових даних у різних системах числення та виконання арифметичних дій з ними. 

Тривалість навчання – 1 шкільний рік. Заняття проходять двічі на тиждень на базі сучасних класів, обладнаних компанією Samsung, в 6 містах України: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Вінниця, Львів.

Протягом навчального року учні засвоять знання з таких тем: основи програмування на мові Java, введення в об’єктно-орієнтоване програмування, основи програмування Android додатків, алгоритми і структури даних на мові Java, основи розробки серверної частини мобільних додатків, а умовою успішного завершення курсів стане створення власного мобільного додатку на платформі Android.

Набір у групи:Для того, щоб стати одним із учасників програми IT-школа Samsung, необхідно зареєструватися на сайті проекту та пройти вступне випробування (про дату та час якого буде повідомлено окремо).

За матеріалами сайту IT-школа Samsung.