«Здоровий спосіб життя – це спосіб життєдіяльності людини, метою якого є формування, збереження і зміцнення здоров’я» – саме під таким гаслом пройшла акція «За здорове життя», яка проводилася у школі з 3 жовтня по 4 листопада 2016 року. В цей період проводилися різноманітні заходи, до яких було залучено класних керівників, виховну кафедру, психологічну службу школи, а також учнівське самоврядування.

 На початку та вкінці місячника соціальний педагог провела діагностування для вивчення рівня обізнаності підлітків щодо основ здорового способу життя. Учні початкової школи брали участь у конкурсі малюнків про здорове харчування. Вчителі фізкультури проводили показові змагання, з метою формування в учнів навичок здорового способу життя.

У бібліотеці було організовано виставку про вплив здорового харчування на стан людини. А керівник гуртка «Театр на колесах» Галуза В.П. разом зі своїми вихованцями підготували виставу для учнів початкової школи «Вітаміни – наші друзі», під час якої глядачів було ознайомлено з роллю білків, жирів та вуглеводів у житті людини. Класними керівниками були проведені виховні години «Здорові звички – здоровий спосіб життя», а соціальним педагогом – презентація «Абетка здорового харчування», після якої учнями було роздані пам’ятні буклети. Для учнів 9-их класів представник Червоного Хреста провела лекцію «Профілактика тютюнопаління».

Щоб бути здоровими ми також дбаємо про чистоту, тому члени учнівського самоврядування організували прибирання  шкільної території. А для учнів 8-11 класів представники компанії «Бровари – Вторма» провели екологічні уроки про сортування сміття його користь для суспільства. Крім того, протягом року у школі діє акція по збору упаковки Тетра-Пак «Цікаве дозвілля – чисте довкілля».

Учні 7-ого класу взяли участь у міському квесті «За здорове життя», організованого ДЕНЦ «Камелія».

По закінченню акції, усіма учасниками було зроблено висновок, що здоров’я – найбільша цінність не лише окремої людини, а й усього суспільства.