Шановні колеги!
Прийміть найщиріші вітання із професійним святом – Днем працівників освіти!День освітянина святкується в чудову осінню пору. І це – невипадково, адже посмішка осені така ж замислена, як Ваша мудрість і розважливість; погляд осені виразний і яскравий, як креативний підхід до освітнього процесу; хода ж у осені легка і впевнена, як методи, завдяки яким Ви розкриваєте обдаровання своїх вихованців, учнів чи студентів. А Ваша професійна компетентність змальована золотими фарбами чудової пори.
У цей святковий день прийміть щиру вдячність за вашу невтомну працю, за високе служіння обраній професії, за ваші терпіння і талант, що так щиро і щедро передаєте учням. Ваша місія почесна і складна – створити із дитини громадянина, розкрити перед учнем безмежний світ знань, допомогти в обранні життєвої дороги і навчити впевнено крокувати нею з відчуттям гордості за себе і рідний край.
Хай святковий день принесе вам лише позитивні емоції, теплі й щирі вітання від колег і вихованців. Бажаю вам міцного здоров’я, любові і поваги ваших учнів і студентів, родинного щастя! Нехай освітянська нива поповнюється новими вагомими здобутками, а всі ваші починання стають успішними в ім’я процвітання і величі рідної Київщини.
Із вдячністю і повагою до Вас
Начальник головного управління освіти і науки  Київської облдержадміністрації                                                                                           Н.І.Клокар

За матеріалами сайту Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації

http://www.kyiv-oblosvita.gov.ua/index.php?mode=vystup_large&file=d_uch12_kl