16 вересня в рамках святкування Дня міста Бровари у парку культури та відпочинку «Перемога» відбулися виставка творчих робіт «Мистецька алея». Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 взяла активну участь у цьому дійстві.

 Затишна атмосфера та злагоджена робота вчителів та учнів, дає змогу не тільки успішно навчатися, а й розвивати найрізноманітніші здібності школярів.

На виставці були представлені  творчі роботи учнів під гаслом «Наші таланти, тобі, рідне місто!».  Оригінальні та цікаві пейзажі учениці 11-го класу Лузан Ольги надихають на творчість інших учнів.

Роботи учениці 10-го класу Шульги Анастасії, виконані в техніці «квілінг» та «декупаж». Настя продемонструвала, як зі звичайних, а подекуди і непотрібних речей, можна виготовити справжній шедевр, як ось, наприклад, зі звичайної банки зробити вазу або скарбничку, з непотрібної пляшки – цікавий елемент інтер’єру.

Учениця 10-го класу Матлюк Анна дала майстер-клас вишивки бісером. Ніжні весняні квіти один за одним з’являлись на тканині. З дитинства Аня захоплюється вишивкою і продемонструвала свою багаторічну працю.

М’яка іграшка, вироби з природного матеріалу, орігамі, реалістична флористика, вироби, зв’язані гачком або зроблені з бісеру – ці роботи  виготовили діти гуртка «Умілі руки», керівниками якого є Качор Людмила Тарасівна та Пінчук Оксана Миколаївна.

Наш молодий талант, наше натхнення – вам дорогі броварчани!Тож ми щиро вітаємо всіх з Днем народження нашого міста і бажаємо Вам творчих злетів та успіхів у роботі!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.