День знань у нашій школі розпочався урочистою лінійкою для 1-х, 9-х та 11-х класів у досить цікавому форматі. Дякуючи спільним зусиллям місцевої та обласної  влади наша школа розпочне навчальний рік оновленою. За рахунок місцевого бюджетів у всій школі були замінені вікна. За рахунок обласного бюджету закуплено 15 комп’ютерів, комплект меблів та виділено 5 млн.гривень на утеплення, яке наша школа з чекає з нетерпінням.

Також, саме 1 вересня до наших школярів завітали представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій, які провели екскурс у діяльність Служби та  провели для учнів 7-х та 9-х класів уроки безпеки життєдіяльності.

Під час зустрічі вогнеборці розповіли учням про правила пожежної безпеки, яких важливо дотримуватись, довели до дітей сумну, але необхідну статистику пожеж, що сталися за вісім місяців поточного року. Також продемонстрували пізнавальний фільм про те, як у лабораторних умовах імітують пожежу житлової кімнати та за який час вона поширюється до руйнівних масштабів.

Після теоретичної частини була проведена евакуація школярів на подвір’я школи, де їх чекали рятувальники поруч із автомобілем першої допомоги. Вже на території навчального закладу, усі бажаючі мали змогу подивитися та приміряти на себе спеціальне обладнання, інструмент та спорядження рятувальників.

В інформації використано матеріал з сайту Державної служби України з надзвичайних ситуацій