1 вересня 2017 року  Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7  зустріне учнів оновленою та відремонтованою. Влітку, за кошти міського бюджету проведені капітальні ремонти віконних прорізів – завершено заміну  вікон на металопластикові, енергозберігаючі. Здійснено капітальний ремонт вбиралень та сантехніки школи І ступня.  Зроблено поточні ремонти стелі спортивної зали, стелі обідньої зали та замінено в обідній залі світильники  на LED-світильники.

Їдальня:

Туалетні кімнати:

За рахунок державної субвенції закуплені робочі місця вчителя (ноутбук, документ-камера, проектор, інтерактивна дошка, БФП) -4 комплекти, придбано демонстраційне обладнання для кабінетів математики, хімії, біології, фізики  географії (географічні карти, різноманітні колекції, хімічні препарати, глобус, лабораторні набори «Електрика», цифровий  мікроскоп, робот-тренажер серцево-легеневої та мозкової реанімації, ІТ-лабораторія з хімії, телескоп-рефрактор), придбано шкільні меблі.

У школі облаштовано три зони відпочинку та розвантаження, а меценати забезпечили їх диванчиками.

Триває утеплення фасаду школи з  облаштуванням відмостки, завершення утеплення планується до кінця 2017 року.

   Педагогічний колектив надзвичайно вдячний батькам, які доклали багато зусиль та підготували класні  кімнати до початку навчального року.