Україна має синьо-жовтий прапор, який символізує боротьбу за національні й соціальні права.

В цьому році ми відзначаємо 30 років із дня затвердження прапора України.

    Сотні років кольори нашого прапора супроводжують українців у складні періоди та періоди розквіту.

З цими кольорами ми виборювали і виборюємо свою справжню незалежність та  стоїмо на варті своєї державності. Синій колір – символ неба і води, а жовтий колір-символ колосся пшениці  й сонця.

   З нашим прапором, наші бійці, попри постійні обстріли йдуть вперед і намагаються вивішувати прапор України на будівлях, звільняючи нашу землю від нечисті.

    Ось і нове та  молоде покоління наших дітей з Броварської спеціалізованої школи №7 підіймає високо стяг нашої держави і намагається тримати його з честю.

  В липні цього року наші учні високо підіймали прапор України на базі Центру національно-патріотичного виховання Броварської міської ради. Там був організований і проведений спортивно-патріотичний вишкіл «Ми сильні духом». Наші дітки в дружньому і пізнавальному форматі провели незабутні дні. Керівниками центру національно-патріотичного виховання були організовані зустрічі й лекції щодо вивчення історії України і нашого краю, організовано багато інших корисних лекцій і переглядів  патріотичних фільмів. Також  було проведено багато майстер-класів, а саме з «Основ самооборони», «Військова зброя і озброєння», «Тактика ведення бою і пересування групами», «Тактична медицина», «Збирання і розбирання зброї», «Стрільба з пневматичної зброї», «Проходження військової смуги перешкод», «Надання першої до медичної  допомоги». Навчали наших дітей також і критично мислити та звертати увагу на безпеку в інформаційному просторі.

    Вишкіл заряджував позитивною енергією наших дітей, навчив бути організованими, зібраними, сильними й витривалими. Також згуртував наших дітей, давав поради як бути дружніми і товариськими, поважати і цінувати, а ще створив умови для того, щоб діти змогли дізнатися більше про наш край і  нашу Державу, нашу історію та боротьбу за волю свободу і незалежність!

Ми впевнені, що Прапор України тримають надійні і сильні, мужні та впевнені нащадки!