Працівники школи відкриті та завжди діляться своїм досвідом роботи. Приємно, коли про це пишуть ). Цього разу відзначили сайт школи у методично-інформаційному посібнику «КРИТЕРІЇ ФОРМУВАННЯ СПРОМОЖНОЇ ОСВІТНЬОЇ МЕРЕЖІ В ОТГ» стр 20., в рамках  шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні». 

Сайт школи навели як кращий приклад та практики громад у розділі «Співпраця з мешканцями громади в питаннях управління освітою. Відкритість і прозорість роботи органів управління освітою.»

Цитата зі збірника «Сайт Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №7 Броварської міської ради Київської області, регулярно оновлюється та дає змогу ознайомитися з повною інформацією про школу, навчально-виховний процес, фінансову звітність, діяльність батьківського комітету, шкільного самоврядування, волонтерські проєкти тощо. Зокрема, на офіційному сайті закладу освіти оприлюднено, зокрема:

Статут Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 Броварської міської ради Київської області;

Зміни до статуту;

Мережа класів БСШ І-ІІІ ст. №7 2017-2018 н.р.;

Режим роботи;

Свідоцтво про атестацію;

Державні закупівлі;

Освітні програми початкової школи, базової середньої освіти, профільної середньої освіти; Правила прийому до початкової школи, базової середньої освіти, профільної середньої освіти; Звіт про використання бюджетних коштів у 2017 році;

Кошторис і фінансовий звіт отриманих коштів можна завантажити на Єдиному вебпорталі використання публічних коштів та здійснити пошук за ЄДРПОУ школи – 22208853.»

Ми готові й надалі покращувати свій сайт. Пишіть нам про ваші пропозиції!