14 травня відбулось шкільне свято “Творча особистість” на якому були відзначаєні учні, які показали високий рівень знань, захищали честь школи та стали переможцями та призерами обласних   олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, інших інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів і змагань. 

Учні школи вибороли 62 призових місця у ІІ (міському) та 11 призових місць у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Учні нашої школи захистили 16 робіт МАН. 2 учні преддставили свої роботи на Всеукраїнському етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.  ( Лещик Ірина Павлівна 11-В клас (секція: Німецька мова, Постернак Георгій Вячеславович 11-А клас Секція Хімія) . Крім того учні нашої школи є переможцями спортивних змагань.
 
Всеукраїнські олімпіади з базових дисциплін
Українська  мова
1
Жук Андрій Степанович
4-Б
1
Галуза В.П.
2
Бойко Владислава Юріївна
9-В
2
Боднар Н.М.
3
Шелест Тимофій Михайлович
8-Б
2
Пазюк С.І.
4
Денісова Катерина Анатоліївна
11-В
1
Курасова І.Ф.
5
Камінецька Вероніка Віталіївна
7-Б
3
Боднар Н.М.
Зарубіжна література та російська мова
1
Денісова Катерина Анатоліївна
11-В
1
Андрушко Т.В.
2
Мещерських Дар’я Герасимівна   
9-А  
3
Андрушко Т.В.
3
Панченко Дар’я Юріївна
10-В
3
Горбняк Т.М.
4
Шевченко Ганна Іванівна    
10-В
3
Воробйова Л.В.
5
Соларьова Юлія Сергіївна           
 
8-Б
2
Воробйова Л.В.
 
Історія
1
Рудий Ігор Ярославович
 
11-В
1
Шанюк Г.В.
2
Рязанцева Ангеліна Дмитрівна
11-В
2
Шанюк Г.В.
3
Чапліч Вікторія Юріївна     
8-Б
3
Корява Л.М.
4
Тимко Діана Сергіївна
9-В
2
Корява Л.М.
 
 Правознавство
1
Макаренко Анна Олексіївна
11-В
1,
2 місце (область)
2
Фаранюк Анна Андріївна
10-В
1
Шанюк Г.В.
3
Бойко Владислава Юріївна
9-В
2
Шанюк Г.В.
4
Косач  Олена Михайлівна
9-А
3
Шанюк Г.В.
Німецька мова
1
Бакатов Артем Павлович
8-Г
2
Горбняк Т.М.
2
Чернега Дар’я Сергіївна
10-В
2
Горбняк Т.М.
3
Петрук Веніамін Андрійович
10-В
3
Горбняк Т.М.
4
Лещик Ірина Павлівна
11-В
1
ІІІ область
Англійська мова
1
Бойко Владислава Юріївна
9-В
3
Сиротюк І.П.
 
Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
1
Виноградова Аріна Миколаївна
11-В
2
Ляховська Ю.О.
2
Рязанцева Ангеліна Дмитрівна
11-В
3
Ляховська Ю.О.
3
Лещик Ірина Павлівна
11-В
1
Горбняк Т.М.
 
Географія
1
Степаненко Крістіна Євгеніївна
11-Б
1
Бобко Ж.П.
2
Мельниченко Гліб Олександрович          
 
10-А
3
Земляніцька Т. М.
3
Богатирьов Владислав Олегович
9-Б
ІІІ (область)
Бобко Ж.П.
 
Математика
1
Кучерява Олена Сергіївна
10-А
1
Ішуніна Н.Ф.
2
Назаренко Олександр Романович
8-Б
1
Река Т.М.
3
Татарін Євгеній Олегович
8-Б
2
Река Т.М.
4
Іващеко Богдан Олександрович
7-А
3
Бойко О.Г.
5
Борщаєвський Олександр Сергійович
6-Б
3
Павлюк Є.М.
 
МАН Секція Прикладна математика – Мельниченко Гліб Олександрович, 10-А клас  – ІІІ місце (область), вчитель Ішуніна Н.Ф.
«Інтелектуальний марафон»
Вітер Захар Максимович
4-Б
1
Галуза В.П.
Сагін Артемій Дмитрович
4-Б
1
Галуза В.П.
 
Хімія
1
Постернак Георгій Вячеславович
11-А
1
Давидян Я.А.
2
Косач  Олена Михайлівна
9-А
3
Литвиненко Л.В.
3
Єрмоленко Софія Назарівна          
9-А
3
Литвиненко Л.В.
4
Река Вадим Васильович
8-Б
3
Литвиненко Л.В.
5
Назаренко Олександр Романович
8-Б
1
Литвиненко Л.В.
6
Золотаревич Владислав Олегович
7-В
2
Давидян Я.А.
7
Іващеко Богдан Олександрович
7-А
1
Давидян Я.А.
Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали» -Река Вадим, Гришко Марія
МАН
Постернак Георгій Вячеславович 11-А Секція Хімія
 
Вивчення загальної технології виготовлення скла та забарвлення його в масі оксидами d-елементів  
(переможець обласного та призер Всеукраїнського рівня конкурсу)
І
Давидян Я.А.
Хачатурова Софія Вадимівна 10-В Секція  Медицина
Вивчення хімічного складу нігтьової пластини та впливу на внутрішні системи організму нестачі мікроелементів        
ІІ
Давидян Я.А.
Любко Марина Вікторівна 9-Г
Вплив нітратів та нітритів на засвоєння йоду людиною      
І
Литвиненко Л.В.
Нікітіна Катерина Євгенівна      9-А     
Вивчення впливу озону на посадковий матеріал зернових культур    
ІІ
Литвиненко Л.В.
Колісниченко Дмитро Геннадійович
Вивчення впливу отрути павуків на організм людини та надання домедичної допомоги в разі анафілактичного шоку
ІІ
Давидян Я.А.
Біологія
1
Горобчук Анастасія Андріївна     
11-В
3
Своровська Л.І.
2
Кучерява Олена Сергіївна
10-А
2
Шевченко Н. В.
3
Шелест Тимофій Михайлович
8-Б
3
Ладан О.П.
 
1
Устименко Анастасія Сергіївна
Дослідження проблеми безпритульних тварин у м. Бровари та шляхи її вирішення
9-Г
Своровська Л.І.
2
Алєксєєнко Єлизавета Едуардівна
Причини виникнення карієсу зубів у дітей
9-Г
Своровська Л.І.
3
Бабак Аліса Максимівна
Вплив вегетаріанства на працездатність та психологічне благополуччя людини
9-Г
Своровська Л.І.
 
 
Екологія
1
Седельнікова Юлія Кирилівна     
10-В
2
Шевченко Н.В.
2
Хачатурова  Софія Вадимівна     
10-В
3
Шевченко Н.В.
Фізика 
1
Мещерських Дар’я Герасимівна
9-А
3
Вільгоцька О.К.
2
Дудник Іван Васильович     
9-А
3
Вільгоцька О.К.
Астрономія
1
Сорока Артем Віталійович
110-А
2
Шлапак О.В.
2
Мельниченко Гліб Олександрович
110-А
3
Шлапак О.В.
 
Інформатика
1
Кондратенко Максим Ігорович
Інф.
1
Котелевець Н.В.
 
 
Інф техн
1
Котелевець Н.В.
 
 
 
3 обл.
Котелевець Н.В.
 
Секція Технології програмування Операційна система для мікроконтролерів RISC AVR
МАН
3 обл
Котелевець Н.В.
2
Мельниченко Гліб Олександрович
Інф.
1
Котелевець Н.В.
3
Река Вадим Васильович
Інф.
3
Котелевець Н.В.
 
 
Інф техн
3
Котелевець Н.В.
 
Міжнародний конкурс Web дизайна –  Река Вадим Васильович
Інтернет олімпіада з інформаційних технологій
  1. Кондратенко Максим Ігорович
  2. Котелевець Катерина Миколаївна
  3. Лунін Леонід Олександрович
  4. Мельниченко Гліб Олександрович
  5. Кравченко Єлизавета Юріївна
  6. Река Вадим Васильович
На Всеукраїнському конкурсі з інформаційних технологій  I Talent “  номінація «Відеомонтаж» тор 10 робіт   Стельмашенко Аліна Вадимівна 10-В клас
Команда 9-А класу отримує сертифікат за участь у Міжнародному конкурсі Girls in ІCT за підтримки міжнародної корпорації Cisco Systems.
Образотворче мистецтво
1
Москальова Єлизавета Владиславівна
11-В
1
Петренко С.І.
2
Покидько Юлія Василівна
9-Б
1
Петренко С.І.
 
Покидько Юлія Василівна
 
Область – 3
Петренко С.І.
3
Кучеренко Марія Іванівна
9-Г
1
Петренко С.І.
4
Мороз Валерія Сергіївна
7-А
2
Петренко С.І.
5
Кріпак Марія Сергіївна
7-А
1
Петренко С.І.
Трудове навчання
1
Окороков Олексій Владиславович
9-В
3
Булах О.М.
2
Орлов Станіслав Сергійович
10
2
Шлапак О.В.
 
учні нашої школи стали переможцями міських змагань з легкої атлетикиЛисков Олексій (11-А),  Костюшко Ігор (10-В)
Команди нашої школи посіли призові місця в змаганнях з волейболу серед юнаків ІІІ місце
1.     Лисков Олексій
2.     Камишний Іван
3.     Бродацький Олександр
4.     Леснянський Євген
5.     Черніков Валерій
6.     Капелька Павло
серед дівчат ІІ місце
1       Лещик Ірина
2       Мерненко Анна
3       Хворостюк Євгенія
4       Черненко Анна
5       Ковальчук Єлизавета
6       Мартиненко Анжеліка
7       Качан Валерія
8       Дуля Яна
Учні нашої школи вже не перший рік приймали участь у міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») і гідно представили на ньому свою школу. Вітаємо Рій імені Петра Сагайдачного Броварської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №7, за І місце у конкурсі.  Під керівництвом Суздала А.М.
 
  1. Капелька Павло – 10-В (ройовий)
  2. Євтушенко Максим– 10-В
  3. Леснянський Євген– 10-А
  4. Камінський Євген– 10-А
  5. Черніков Валерій– 10-А
  6. Фаранюк Анна– 10-В
  7. Седельнікова Юлія– 10-В
  8. Колбасинська Вікторія- 10-В
Переможцем шоу програми для старшокласників «Стріли Амура» став учень 7 школи Левченко Максим учень 9-В класу, який  ще раз довів, що наші учні найталановитіші та найкращі. А допомогла їм у цьому Конончук Ольга Олегівна, завдяки своїй професійній майстерності та педагогічному таланту
 
Ведучими свята “Творча особистість-2018” були Новошицька Г.Ю., заступник директора з навчально-виховної роботи та учень 10- Б класу  Нєженцев Нікіта, який є неоднарозовим призером Мїжнародних танцювальних конкурсів, призер Чемпіонату України та призер Чемпіонату Європи з бальних танців.
 
 Шкільна сходинка – це тільки перша сходинка в  житті, тож ми бажаємо нашим талановитим учням , щоб всі життєві сходинки долалися добре , з гарним настроєм , впевненістю і радістю в серці. І нехай щороку поповнюється наша школа новими талановитими зірочками , і збагачується і розширюється наша шкільна галактика талантів