Євдокія Кулініч чотири місяці поспіль виходила на дорогу в Шульгинці на Луганщині, аби привітати колони українських солдатів, що проїздили повз. Бійці, аби віддячити, назвали на її честь танк. Дівчині — 17, зараз вона живе на Київщині й далі продовжує займатися волонтерством.

Розповідає, тим, хто зупинявся в Шульгинці, дарувала фенічки на пам’ять. Роздарувала їх близько тисячі. Через деякий час солдати почали її впізнавати.

Таким чином школярка хотіла підняти бойовий дух солдатів. Батьки повністю підтримували доньку. Про сміливу Євдокію тепер знає вся Україна. На її честь склали пісню, а бійці назвали її іменем танк.

З бійцями з передової дівчинка зідзвонюється щодня. З собою привезла прапор — також подарунок з фронту. Цьогоріч вона мала закінчити школу, але повторно пішла у десятий клас. Адже у зоні АТО півроку не відвідувала уроків.

ЇЇ проукраїнську позицію на сході сприймали далеко не всі однокласники та вчителі. У новій школі у Броварах її найбільше втішили українські прапори та традиція виконувати гімн. Євдокія продовжує плести фенічки, тільки тепер віддає їх солдатам не сама, а через волонтерів.

Інформація з сайту 24tv

Інформація з сайту СТБ