В період цьогорічних літніх канікул на базі  Броварської спеціалізованої школи I-III ступенів №7 для наших дітей були організовані численні заходи, які стосуються  національно-патріотичного виховання дітей  в умовах воєнного стану.

   Завдяки злагодженій роботі вчителів, виховної кафедри, багатьох позашкільних закладів і відділу освіти Броварів в липні й серпні були  створені умови для повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей  у пришкільному таборі. 

   Вдало розроблена локаційна програма  керівниками гуртків нашої школи разом з гуртківцями позашкільних закладів дала можливість розширити кругозір дітей, дізнатися багато нового та цікавого.  З великим задоволенням діти займалися різними видами спортивної діяльності: «Волейбол», «Баскетбол», «Футбол», «Сильні, сміливі, спритні»(Сool games),»Плавальний басейн.»

Також діти відвідували заняття в гуртках: «Творча майстерня», «Українська кухня», «Юний художник», «Оберіг для захисника України», «Краса українського танцю», «WEB-ЛОКАЦІЯ», «Мій рідний край », «Пізнавальний кінозал».

Представники поліції провели зустріч щодо безпеки дітей та лекцію щодо правил мінної безпеки.

   Велика увага приділялася напрямкам: фізкультурно-оздоровчого і патріотичного виховання та всебічному розвитку дітей. В процесі патріотичного виховання діти збагачували й поглиблювали знання про державу, розширювали кругозір щодо історії й традицій своєї країни. Також діти формували власні інтереси до  мистецтва, театру, спорту, історії, виявляли свої здібності та  нахили.

  Дітям пощастило  також відвідати  виїзний  спортивно-патріотичний вишкіл «Ми сильні духом», який був організований в наметовому містечку.

  Наш колектив прагнув відволікти дітей від страшних подій сьогодення, навчити  дітей принципам здорового способу життя, виховати у дітей впевненість у своїх силах, навчити  їх самостійності і відповідальності. Крім того, ми спонукали дітей виховати  в собі вольові якості та  вміння працювати у команді.

  Ми не ставили перед собою масштабні плани, ми лише хотіли, щоб наші діти розвивалися і розумово та фізично, відчували  дух дружби та колективізму, любили свій рідний край і були патріотами України!

    Всі дні були насичені цікавими заходами, діти  з задоволенням  грали в ігри, брали участь у конкурсах про дружбу, дружні відносини, перемагали у  різноманітних та незвичайних змаганнях. Діти за цей час  потоваришували, краще пізнали один одного, навчилися працювати у колективі, дізналися багато цікавого, розкрили свої таланти та вподобання.

  Нам є про що вам розповісти і поділитися, але про це згодом. Чекайте наших наступних позитивних, переможних і патріотичних дописів про пришкільний табір.