Наприкінці червня у Броварської спеціалізованої школи I-III ступенів № 7 відбувся випускний для учнів 11 класів, це завершальний епізод навчання дітей у школі і початок дорослого життя.

Цей день незвичайний, святковий, радісний, веселий і сумний водночас. Тому, що це день розставання зі школою, рідними затишними стінами, щирими друзями, добрими наставниками, які скільки душі, серця і знань вклали в кожного зі своїх випускників. Залишаються позаду і заняття, і щире спілкування з однокласниками, а попереду незвідане самостійне життя. Радісно розправляти крила, але незвично лишати рідну школу, де пролетіло одинадцять  неповторних років.

  Ось і випускники Броварської спеціалізованої школи I-III ступенів № 7 одинадцять років  наполегливо працюючи 3000 днів, 3000 ранків, осягаючи весь навчальний матеріал, вивчаючи тонкощі всіх предметів і наук підійшли до закінчення шкільної програми.  

    Ми вітаємо випускників трьох 11-х класів. Цьогоріч нашу школу закінчують 88 учнів, які навчалися в  математичному, економічному та  філологічному класах.  Щиро радіємо за учнів, які досягли значних успіхів у навчанні. Серед  випускників –  троє срібних та чотирьох золотих медалістів, які є гордістю нашої школи.

   А дванадцять учнів нагороджено Почесною грамотою за особливі успіхи у вивченні окремих предметів.

   Серед випускників – призери Всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсів та переможці конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Всі вони – майбутня інтелектуальна еліта нашої країни.

  А частина одинадцятикласників були відзначені   Подякою міського голови м. Бровари за активну громадську позицію та участь у житті школи.

Вже закінчено школу, попереду новий дорослий життєвий шлях.

  Бажаємо вам, дорогі наші випускники, щоб життя було світлим і радісним, повним звершень і перемог. Віримо, що ви зможете самореалізуватись  та знайти себе у дорослому житті. Не вважайте, що на цьому навчання закінчено, воно продовжується, тільки на іншому життєвому щаблі.

Бажаємо вам не зупинятися на досягнутому, завжди залишатися вірними шкільній дружбі, не зраджувати своїй мрії і добиватися найвищого результату. Будуйте масштабні плани, відчувайте себе впевнено і позитивно. Нехай вам щастить, а обраний шлях наповнює життя хорошими враженнями і масою можливостей! Розвивайтеся, не переставайте осягати нове, прагніть до кращого. Успіхів, миру  вам і щастя!