Коли стріляють гармати – музи мовчать. У наших рідних Броварах  Київської області музи замовкли трагічного ранку 24 лютого 2022 року.

     Але в багатьох містах на заході України, куди відлуння війни долітає тільки повітряними тривогами та спогадами свідків кривавих подій, мистецтво живе і активно бореться за мир і перемогу.

     14 квітня  2022 року у міському Будинку культури Кам’янця-Подільського відбувся благодійний фестиваль-конкурс «Весняний талант». Всі зібрані кошти від проведення фестивалю  підуть на будівництво житла для переселенців за проектом »Друге  життя».

    В цьому фестивалі-конкурсі взяли участь і наші талановиті співочі учениці 7 школи. Це сестрички Вікторія Коломієць (учениця 10-А класу)  та Марія Коломієць (учениця 5-А). Війна закинула їх до привітного і затишного міста Кам’янця – Подільського.

   Члени професійного журі відмітили високий рівень їх майстерності і креативності, що дозволило сестричкам Коломієць отримати одну з найвищих нагород. Дівчатка здобули дипломи 1 ступеню.

Ось так наші учениці роблять свій внесок у перемогу на музичному фронті і сприяють розвитку культурно-освітніх  зв’язків з гостинною Хмельниччиною.