Творчі роботи дітей Броварської школи № 7 на тематику «Писанка» та «Великодні свята мого рідного краю» не залишать байдужими нікого. Всі роботи особливі, гарні, творчі та різноманітні.      

   Зараз діти, перебувають в дуже стресових умовах та складних емоційних ситуаціях, і відповідно, потребують певних позитивних змін і заспокоєння та нашої підтримки. Емоційний стан психіки дітей вимагає рівноваги і зняття  напруги. Саме в  цих випадках гарно допомагає зміна виду занять із залученням дрібної моторики. Тільки під час творчого процесу  діти відволікаються й отримують задоволення від своїх робіт. Крім того, діточки вкладають у свої роботи позивні думки, змінюючи настрій, реалізовують задуми, знімають стрес. У дітей в процесі творчості  з’являється відчуття захищеності, відчуття рівноваги і спокою. Тим більше, що малюнки й творчі роботи пов’язані з таким великим і духовним святом, як Великдень.

   Нам всім відомо, що саме розпис писанок і малювання  впливають на покращення психічного і емоційного стану та знімають стресові навантаження.

    Ми бачимо як наші діти малюють і розмальовують крашанки, адже знають з досвіду, що яйце – це символ життя.  Саме яйце уособлює те, з чого починається життя. Також яйце часто символізує переродження, воскресіння, оскільки з нього — яке виглядає неживим, зрештою виходить жива істота. А якщо ми з вами  пофарбуємо крашанку у  червоний колір – це вже буде символізувати продовження  життя і любові.

    Цей Великдень у 2022 році особливо знаковий у зв’язку з військовими подіями в Україні. Ми не повинні панікувати і впадати у відчай.  Ми всі повинні  вірити в перемогу і підтримувати один одного. Не дозволяй злу перемогти тебе, а завжди перемагай зло добром

   А ще ми від душі бажаємо всім нашим військовим сил, витривалості і щасливого повернення до рідних домівок, до звичайного життя, бо лише вони, і саме вони, захищають наш спокій і життя, мир і державність!

   Сьогодні немає маленьких вчинків, кожна допомога  по своєму  важлива. З такими думками і гарним настроєм ми обов’язково переможемо!