12 листопада  2021 року  учні 4 – В класу (класний керівник Яна  Кругляк) зустрічалися з видатним броварчанином, призером чемпіонату світу, заслуженим майстром з триатлону – Василем   Закревським. Тріатлон – це олімпійський вид спорту, який включає у себе три складові: плавання, їзду на велосипеді та біг.

Василь, унікальний незрячий масажист, якого знають далеко за межами Броварів.  Завдяки своїй наполегливості, цілеспрямованості та відповідальності  у свої 22-роки,  окрім роботи здобув звання «кандидат у майстри спорту з плавання» і став допомагати іншим незрячим та людям із фізичними вадами  зцілювати  як тіло, так  і душу. Про  свої здобутки Вались Закревський розповідав без хизування, лише з однією метою: щоб інші, такі  як він  люди з обмеженими можливостями, не падали духом, працювали над  собою і досягали мети. Через певний час він став  відомим  на всю Україну плавцем і відомим на весь світ паратриатлоністом.

У 2015 року Василь повернувся зі спортивного збору, який проходив у Туреччині і став  дійсним призером чемпіонату світу та чемпіону Європи 2015 року з паратриатлону. У цьому ж році Василь отримав  найвище звання в спорті –  Заслуженого майстра спорту.

Паратриатлоніст стверджує – як спортсмен він відбувся тільки завдяки іншим людям. Василь розповідав учням не лише про спорт, а й про інші важливі теми: про найважливіших людей у його житті, друзів і ворогів, розчарування і кохання, про майбутнє і мрії, та як у часи відчаю не впасти духом і змусити себе рухатися до мети.

У колекції Василя – понад 80 медалей із плавання і паратриатлону. Із них золотих – близько 30, срібних – близько 20, бронзових – близько 20; близько 20 – іноземних.

Нинішній тренер із плавання Анжела Стельмах запропонувала  знайти себе в цікавому, маловідомому в Україні спорті – триатлоні (включає в себе плавання, велогонку і біг). Саме Анжела Станіславівна стала тим дороговказом, який і визначив подальше спортивне життя: 10 років тому вона познайомила його з майстром спорту міжнародного класу з триатлону Романом Королем та його тренером Едуардом Панаріним. І Роман погодився стати моїм гайдом (людина, яка супроводжує спортсмена з вадами зору під час бігу  та виступає з нею в парі на всіх змаганнях.

Увесь свій вільний час Василь тренується: з Романом – на велосипеді, плаває – під пильним оком Анжели Стельмах, бігає з різними  гайдами.

Василь так розповідав про перемогу на чемпіонаті Європи в місті Женева:

• «Найбільш пам’ятний для  нас  старт –   2015 року на чемпіонаті Європи в місті Женева(Швейцарія). На чемпіонаті  категорія «незрячі» і «слабозорі» виступали на одній дистанції. Але спочатку стартували тотально незрячі, а через  «спору» – 3 хвилин 12 секунд – слабозорі. Змагання було виснажливим. На фінішній прямій було складно пояснити, що до фінішу лишилося якихось сто метрів, які  і вирішать долю важких річних тренувань. Я лише видавив із себе: «У двох секундах перед нами словени, нас стрімко доганяють поляки, а до фінішу – 100 метрів». А тут вболівальники з усіх сторін сканують: «Ukraine go, go, go». 4 сек вирішили все. Ми фінішували за 59 хв 20 с, словени – за 59 хв 24 с, поляки – 59 хв 27 с».

У 2021 році Василь Закревський завоював Кубок Світу з триатлону.

Ось такі вони наші броварчани, сильні і непереможні!