1 вересня розпочався  новий відлік часу для наших учнів! Особливо це хвилююча мить для першокласників і для тих хто випускається зі школи цього року – дев’ятикласників і звичайно одинадцятикласників!

В цей день відбулась урочиста лінійка де директор школи Жигулова Ольга Андріївна, всі педагоги привітали тих, хто сьогодні вперше ступає на шкільне подвір’я, і тих, для кого розпочинається останній шкільний рік! Директор побажала всім досягти своєї мети в житті, зустріти добрих і надійних друзів та ніколи не зупинятися на дорозі Знань, бо вона цікава і по-справжньому нескінченна!

В цьому році школа приймає у свої обійми : 215 першокласників в 7 класах. Вперше один з класів, а саме 1-А, буде працювати за науково-педагогічним проектом «Інтелект України». 1-Б клас буде працювати за науково-педагогічним проектом «Росток», а 1-В і 1-Г з поглибленим вивченням англійської мови.

Відбулися і зміни у школі, вона ретельно готувалась до початку навчального року, адже на виконання Соціальних ініціатив президента та за ініціативи мера міста Бровари Сапожка І.В. на території школи були встановлені дитячі майданчики. Де діти молодших класів зможуть весело проводити свій час.

Виконавчий комітет Броварської міської ради забезпечив їдальню школи новим технологічним обладнанням.

І хочемо висловити велику подяку батькам усіх класів за зроблений косметичний ремонт і встановлення вікон!

Підготувала Лещик Ольга