Ось і настала мить прощання зі школою для наших випускників, і 31 травня  відбулась ця незабутня подія. Розпочалась вона зі шкільного свята у МКЦ Прометей. Урочиста частина розпочалась відзначенням відмінників, що закінчили школу з золотою та срібною медаллю. Усі 11-х класи,  дівчата у вишуканих платтях та юнаки у елегантних костюмах по черзі піднімалися на сцену для отримання такого завітного документу – атестата про середню освіту.

Після урочистої частини всі присутні в залі з захопленням переглянули сюрприз, що підготували учні 11-Г класу: фільм – подяка, фільм-жарт, фільм-прощання.

Переглянути фільм ви зможете на каналі школи в YOUTUBE.

Запланований на міськомустадіоні спільний випуск міських шкіл, на жаль, не відбувся через дощ, але дощ – як відомо – на щастя. А увесь дружний колектив випускників 2014 року – 560 юнаків і дівчат гостинно зустрів  ТРЦ «Термінал», де і відбулись урочистості випускного вечора.

Велика зала цієї споруди вмістила чи не півтори тисячі людей. Серед почесних гостей вечора Броварський міський голова Сапожко І.В., заступники міського голови Андрєєв В.О., Виноградова Л. М., начальник управління освіти і науки Броварської міської ради Онищенко В.І., відповідальні працівники освітянської галузі міста, директори шкіл, учителі, батьки та друзі винуватців торжества. На початку вечора разом з випускниками уся зала виконала Гімн України. Затим випускників зі знаменним днем у їхньому житті привітав міський голова Ігор Васильович Сапожко. Він побажав їм щасливої життєвої дороги, успіхів та завжди пам’ятати про тих, хто був поряд з ними усі 11 років життя.

Особливо вагомою подією вечора стало нагородження міським головою та начальником управління освіти і науки 30-ох випускників золотими та 4-ох срібними медалями, а також вручення 10-ом випускникам почесних грамот виконкому Броварської міської ради за досягнення у навчанні, активну участь у громадському та культурному житті шкіл. Ці почесні нагороди – результат наполегливої праці дітей протягом усього періоду навчання у школі.

Голова ради дітей та учнівської молоди міста Бровари, учениця 11-Г класу Броварської спеціалізованої школи №7, виступила з вітальним словом та подякою вчителям та батькам за турботу, ласку та навчання!

Школа завжди буде пам’ятати про вас, гордитися вами наші випускники і чекати у гості!