Нещодавно відбулася  щорічна обласна виставка – конкурс дитячого малюнку «Право очима дитини» у якому взяли учні нашої школи.

Перед обласним етапом відбувся шкільний етап конкурсу та заходи  щодо правових знань серед школярів «Мої права», «Міжнародні механізми захисту прав людини».

          Олександр Чалий здобув  призове I місце у першому етапі обласної виставки-конкурсу дитячого малюнку «Право очима дитини». Олександр обдарований 10-річний учень, відмінник, який навчається у  5 класі нашої школи і відвідує студію образотворчого мистецтва.

      Завдяки наполегливій праці, таланту, підтримці батьків та всебічному розвитку в школі  Олександр має численні досягнення в багатьох конкурсах з малювання, графіки, декоративного мистецтва і завжди  з гордістю представляє на цих заходах нашу школу.

Наша школа підтримує кожного учня, допомагає розкрити та розвинути здібності, таланти і можливості кожної дитини. Для цього педагоги використовують цікаві форми і методи навчання та виховання як на уроках, так і позаурочний час.

Попереду у наших учнів дуже багато нових відкриттів, тож побажаємо їм  дітям успіхів і перемог!

Прагни! Мрій! Перемагай!