Всеукраїнська школа онлайн – це сучасний онлайн-ресурс для змішаного, дистанційного та офлайн навчання учнів, розміщені на платформі матеріали пройшли експертизу та відповідають державним освітнім стандартам. Мета Всеукраїнської школи онлайн — забезпечити кожному українському учневі та вчителю рівний, вільний і безоплатний доступ до якісного навчального контенту.

На платформі розміщено уроки, систематизовані за предметами і класами, матеріали для самопідготовки та тести з 18 предметів (українська мова, українська література, зарубіжна література, англійська мова, математика, алгебра, геометрія, алгебра і початки аналізу, всесвітня історія, історія України, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, географія, біологія, біологія та екологія, мистецтво), а також методичні рекомендації для вчителів. Навчальні матеріали, розміщені на платформі, відповідають чинним державним стандартам освіти. Змістове наповнення постійно оновлюється. Платформа забезпечує користувачам безоплатний і вільний доступ до інформації.

 ВШО забезпечує учнів відеопоясненнями, конспектом, тестами та можливістю відслідковувати свій навчальний прогрес. А вчителів – необхідними методичними рекомендаціями та прикладами застосування сучасних освітніх технологій. 

На платформі працює «Кабінет учителя». За допомогою нього вчителі зможуть організовувати віртуальні класи та слідкувати за успішністю учнів.

Застосунки для мобільних пристроїв можна завантажити безкоштовно: