20 лютого вся Україна і український народ вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні, які ціною власного життя відстояли майбутнє нашої держави.
Саме цього дня у столиці нашої держави, місті Києві, на Майдані Незалежності, загинуло найбільше активістів Революції Гідності.
Наприкінці 2013-го – на початку 2014-го в Україні почалися масові протести проти політики проросійської влади. Кульмінацією подій зими 2014, які отримали назву Революції Гідності, стало масове протистояння на Майдані Незалежності у Києві між протестувальниками та силовиками. 18 – 20 лютого 2014 року – саме тоді загинуло найбільше людей. Майже одразу усіх загиблих назвали Небесною сотнею, хоча насправді їх було понад сто. Пізніше завдяки Революції Гідності в країні відбулася зміна влади.
Зима 2014 року змінила українців, а герої Небесної сотні змінила перебіг історії нашої країни. Революція Гідності показала собі і світу, що ми готові боротися за краще майбутнє і Європейський напрямок. Указом президента України від 11 лютого 2015 року дату 20 лютого було встановлено як День Героїв Небесної Сотні.
Щороку у ці дні в Україні проходять заходи до пам’ятної дати – вшановують полеглих учасників Революції, які віддали своє життя за ідеали демократії та права і свободи українців. Цього року, під час повномасштабної війни, низка подій проходить під гаслом “Небесна Сотня – перші герої російсько-української війни”.

Колектив нашого Броварського ліцею №7 разом з усією Україною зі скорботою і великою шаною провели заходи 20 лютого «День пам’яті Героїв Небесної Сотні».  Спеціалістами нашої бібліотеки разом з учнівським самоврядуванням і Роєм «Святославичі» було оформлено виставку «Герої Небесної Сотні».
Вчителі історії разом з педагогами-організаторами провели тематичні уроки, переглянули і обговорили документальні фільми: «Зима, що нас змінила»,»Люди творять історію».
Також спільно з членами учнівського самоврядування ми відвідали меморіал в Броварах «Герої небесної сотні» та згадали нашу героїню броварчанку, Антоніну Дворянець.
Класні керівники ліцею провели виховні тематичні години «День Героїв Небесної Сотні – історія дати».
Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні, які ціною власного життя відстояли майбутнє нашої держави.