Ми всі турбуємося про  безпеку учнів в той час, коли вони перебувають у школі. До нас надійшли численні запитання від батьків, яких цікавить: Як відбувається освітній процес? Що школа робить для безпеки учнів? Чи наявні дезінфекційні та інші засоби?

Оскільки вхід батькам до школи заборонено, ми хочемо показати, як все організовано, адже працівники школи роблять все можливе для того, щоб навчання було безпечним.

Ми підійшли до цього питання стратегічно і розробили низку необхідних документів: Тимчасовий порядок організації освітнього процесуПлан противоепідемічних західів, Алгоритм дій вчителя, Графіки вологого прибирання , Графіки провітрювання приміщень,  та багато інших. А розклад уроків був розроблений таким чином, щоб кожен клас навчався в одному, закріпленому за ним, кабінеті.

Усі працівники школи пройшли відповідну теоретичну та практичну підготовку, результатом якої стало те, що кожен чітко знає і виконує все необхідне для безпеки.

З учнями постійно ведеться роз’яснювальна робота щодо правил поведінки та безпеки. Педагоги також постійно просять учнів дотримуватися цих правил на уроках, на перервах та поза школою. Щодня учнів опитують, щодо їх самопочуття.

При вході до школи кожному працівнику  вимірюється температура тіла.

Вхід дозволяється лише у масках. 

На підлозі школи нанесена розмітка, щодо дотримання дистанції, це допомагає як учням, так і педагогам.

По всій школі, у вільному доступі, знаходяться дезінфекційні засоби. Розміщено плакати, щодо правил використання масок, правил безпеки та заклик, що спонукає до дезінфекції рук.

Особлива увага приділяється миттю рук учнями. Туалети оснащені всім необхідним: мило, сушарки та відповідною інструкцією, як правильно мити руки.

Технічні працівники ретельно прибирають та провітрюють приміщення школи відповідно  затвердженого графіку.

Учні на перервах знаходяться в масках.

Школа готова відповісти на всі ваші запитання та пропозиції.