Новорічні свята, які мають свою чарівність та неповторну красу, ще продовжуються. Святковий настрій створюється завдяки багатьом моментам, зокрема новорічним яликам, прикрасам, вогникам, візерункам тощо.  

Шкільні будні заповнені навчанням та різними подіями, але навіть в цій суєті завжди знайдеться місце святу, тим більше такому улюбленому, як Новий рік. Тому наші учні з нетерпінням чекали моменту коли можна виготовляти новорічні прикраси і прикрашати ними школу. Адже школа прикрашається переважно тими прикрасами, які наші діти виробляють самостійно

Приміщення школи – це дуже велика територія, але ж усім нам хотілося прикрасити якнайбільше приміщень: класи, коридори, актову залу, учительські, кабінети тощо.

І ось на початку грудня минулого року на уроках дитячої творчості та трудового навчання учні почали творити дива: малювали малюнки,  робили аплікації та витинанки.

Новорічні ідеї школярів – це невичерпний потік творчості та енергії, завдяки яким діти створювали янголів, казкових героїв та птахів, сніжинки й зимові пейзажі.

Дякуючи нашим учням ми швидко і красиво прикрасили нашу школу, яка стала на цей час трішки чарівною.

    Члени шкільного самоврядування та колектив Рою Сагайдачного надали допомогу в організації та прикрашанні школи.

 

Пропонуємо і вам помилуватися тими прикрасами, які виготовили наші учні, і знову наповнитися святковим настроєм!