Вартова вежа  

Країна: Україна;

Сюжет: Школяреві Вітьку сниться аварія, що сталася в дитинстві, через яку він боїться висоти. Прокинувшись, він вирушає з другом Вовчиком у гори, щоб спостерігати сонячне затемнення. Тим часом у минулому шаман половецької орди просить духів привести того, хто дасть велику силу хану Андаку, щоб підкорити Русь і весь світ. Коли школярі перетинають підвісний міст, Вітько лякається і, осоромлений, тікає. Вовчик розшукує і знаходить його, але в цей час стається затемнення і землетрус. Вовчик зависає на краю урвища, Вітько не може подолати страх висоти, щоб допомогти другові, і в цю мить у скелі позад нього відкривається портал, що переносить його в минуле.

У головних ролях: Роман Луцький, Єва Кошова, Даниїл Каменський.

 

Джуманджі 

Країна: США;

Сюжет: четверо підлітків за неналежну поведінку отримують покарання – прибирання у шкільному підвалі. Серед речей вони знаходять стару гру – Джуманджі. Розпочавши її, вони отримують абсолютно нові тіла і потрапляють у світ пригод та небезпеки, які їм потрібно пройти аби повернутись додому.

У головних ролях: Дуейн Джонсон, Кевін Харт, Джек Блек, Карен Гіллан.

 

Назад у майбутнє

Якщо розпочинати, то звісно із класики. Перша частина однієї із  найвідоміших трилогій у світі.

СюжетМарті МакФлай був звичайним школярем, що тусується із божевільним вченим на прізвисько Док…усе як завжди. Але одного дня з’ясовує, що Док створив машину часу, позичивши плутоній (паливо для машини) у лівійських терористів. Ледь випробувавши машину, героїв настигають лівійці та вбивають Дока. А Марті, сівши у машину часу, намагається втекти від переслідувачів та раптово переміщується у минуле, де руйнує першу зустріч своїх батьків.

І тепер, разом із Доком із минулого, він намагається повернути усе на свої місця та повернутися у свій час.

 

Пірати Карибського моря: Прокляття Чорної Перлини

Історія Джека Горобця, бравого піратського капітана, який не має корабля. Перший із п’яти фільмів, що вважається найкращим у серії, та представляє собою повністю завершену історію.

Сюжет: Піратський капітан Джек Горобець прибуває до берегів Порт Роялу та випадково рятує губернаторську доньку Елізабет… і в якості нагороди потрапляє до в’язниці.

В ту ж ніч на острів нападає невідомий піратський корабель під чорними парусами. Пірати грабують місто та викрадають Елізабет. І щоб звільнити дівчину, закоханий у неї Уільям звільняє із в’язниці Джека, який, здається, єдиний знає про те, що пірати насправді прокляті…

 

Хмарний атлас

Фільм Тома Тиквера та (нині)сестер Вачовськи. Дана картина, напевне, найкраще, що створили Вачовскі після своєї культової трилогії «Матриця». Можливо навіть краще…

Сюжет: Сюжет розповідає кілька історій, що відбуваються у майбутньому, минулому та теперішньому, і демонструє наскільки життя людей пов’язані між собою, не дивлячись на час та простір. Історія людського духу, волі, хоробрості та самоідентичності – усе це, і навіть більше в цій картині!

 

Астерікс: Земля Богів 

Екранізація французьких коміксів про Астерікса, напевне найкраща з усіх.

Сюжет: Щоб перемогти галів Цезар вирішує піти на хитрість та зробити їх римлянами. Для цього він наказує побудувати поряд із гальським поселенням новий багатоповерховий квартирний комплекс – «Землю Богів».

Гали вражені римським стилем життя та вирішують переїхати до багатоповерхівок, ставши справжніми римлянами. І лише Астерікс може зупинити загарбання гальських земель.

 

Бетховен

Навіть якщо у вас немає домашніх вихованців, перший (і найкращий) фільм франшизи про великого, доброго й розумного пса породи сенбернар навчить вашу дитину правильно ставитися до тварин. Фільм розповідає про собаку з незвичайним ім’ям Бетховен, яка випадково потрапляє в сім’ю Ньютонів. Тварина стає членом цієї сім’ї, а потім попадається на очі жорстокого ветеринара-мучителя. І вся сім’я об’єднується, щоб визволити Бетховена з його лап, а також покарати шкуродера строго за законом.  

А також радимо переглядати з дітьми фільми за програмою української та зарубіжної літератури.

Джерело 1: 

Джерело 2