2 грудня 2015 року в рамках відзначення Дня Гідності та Свободи та з метою патріотичного виховання підростаючого покоління у школі було організовано перегляд фільму американського режисера Дем’яна Колодія «Воля або смерть», який був знятий під час подій Революції Гідності на Майдані.

Перед початком показу своїми враженнями про події тих часів ділилися безпосередні учасники Майдану, а саме: Володимир Гонський – один із ведучих Майдану, барт, публіцист. Його розповідь не лишила байдужими нікого, у багатьох присутніх виступали сльози на очах і під час його виступу і від авторських пісень Володимира.

Свою поезію, написану під час та після Революції читав Ковтун Василь, який і був ініціатором нашої зустрічі.

Не менш значущим був виступ гітариста-віртуоза – Сергія Шматка, члена гурту «Два птахи», який також був учасником Майдану та не залишається осторонь подій, які відбуваються на Україні і сьогодні, зокрема на Сході.

На зустрічі також був присутній депутат обласної ради Олександр Симоновський.

Дем’ян Колодій – режисер фільму, який був учасником і Помаранчевої Революції, і Революції Гідності поділився з присутніми своїми враженнями від подій в Україні не тільки власнознятим фільмом «Воля або смерть» (під час його перегляду сльози не міг стримати ніхто), а й своїм виступом, який переконливо доводить, що історію творять люди і це стосується усіх.

Зустріч була зворушливою, не залишила байдужим жодного з присутніх. Запрошені гості – Дем’ян Колодій, Володимир Гонський, Ковтун Василь, Сергій Шматок –  це справжні патріоти, зразок  наслідування для молоді та просто цікаві, талановиті, небайдужі люди.

 Адміністрація БСШ І-ІІІ ступенів №7 рекомендує усім навчальним закладам організувати зустріч з цими видатними людьми.