Напередодні свята діти пишуть листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку, а в ніч на 19 грудня та Новий рік засинають із передчуттям справжнього дива.

Але є діти, які особливо потребують підтримки і уваги – це діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування та діти з особливими потребами.

І тому, наприкінці грудня у школі організовано та проведено щорічну благодійну акцію “Фабрика Святого Миколая”, щоб стати чарівниками для таких діток, щоб у їх маленьких серцях не гасла надія й віра в добро.

Протягом місяця всі охочі мали можливість долучитися до цієї доброї справи, передавши дітям, які особливо потребують уваги та підтримки, подарунок, а отже, і радість від очікуваного свята.

  До акції долучилося багато учнів, педагогів та батьків, які приносили подарунки: солодощі, іграшки, книжки, фарби, олівці, зошити, засоби гігієни тощо.

Організовували збір, оформлення та паковання та перевезення подарунків волонтери – учні з різних класів, вихованці Рою «Сагайдачного», члени учнівського самоврядування ТАРШ та педагоги-організатори.

Усі подарунки були передані малозабезпечним сім’ям, дітям-сиротам та дітям з особливими потребами!

Допомогти  й здійснити хоча б одну дитячу мрію!  Це вже є віра в дива!