Цілий рік усі ми – і дорослі, і малі з нетерпінням чекаємо на зимові свята: День Святого Миколая, Різдво, Новий Рік й інші святкові дні, як несуть із собою веселощі й радощі, ігри, танці та пісні.

День святого Миколая – це одне з найсвітліших, найшановніших свят, яке приносить у кожну домівку добро, щирість, радість, надію та сподівання на диво.

Особливо цього свята  чекають діти, бо для них воно стає чарівною казкою коли Миколай приходить до кожної оселі й залишає подарунки та гостинці слухняним дітям під подушкою або в чоботі біля порогу. Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая.

І хоч День святого Миколая відзначається 19 грудня, але у нашій школі діток багато і щоб усіх привітати Св. Миколай вітав учнів увесь тиждень в різних класах.

    Дітки охоче розповідали Святому Миколаю віршики, співали пісень і розповідали цікаві історії та хвалилися своїми досягненнями в навчанні.
      Усмішка, щирість та радість у дитячих очах ще раз переконують, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов, запалювати іскорки щастя в серцях навіть від невеликих, але таких приємних подарунків.

Але Святий Миколай приходив не сам, а у супроводі помічниць – талановитих членів учнівського самоврядування нашої школи, колись дідусь теж був членом самоврядування школи, а можливо й зараз входить в це об’єднання. Дівчата-помічниці виконували разом з дітьми святкові новорічні пісні, загадували  загадки й розповідали про прикмети цього свята.

Допомогли організувати та провести це чарівне дійство і представники Рою Сагайдачного, які знайомили присутніх з історією свята, розповідали вірші, співали пісні.

По закінченню заходу діти отримали подарунки від Святого Миколая, який побажав усім гарного настрою, учням веселих свят та незабутніх зимових канікул.