03.04.2015 р. у Броварській спеціалізованій школі було проведено акцію «Хвилина без мобільного телефону», метою якої було довести до відома учнів негативні впливи мобільного зв’язку на організм людини. До проведення акції було залучено учнівське самоврядування ТАРШ.

Для підготовки презентації, попередньо комітет «Роботи з дітьми молодшого та середнього шкільного віку школярами» та комітет «Преси та інформації» провели анкетування учнів 5, 6 класів, з метою визначити середню тривалість розмов  по мобільному, чи володіють респонденти про негативний вплив на людський організм електро-магнітного випромінювання та чи обмежують батьки користування телефоном своїх дітей.

На основі отриманих даних комітет «Спорту, здорового способу життя, екології та краєзнавства» та комітет «Культури та дозвілля» підготували здоров’язберігаючий проект «Обережно, мобільний телефон!» для учнів 5, 6 класів. В ході якого діти дізналися історію виникнення телефонів,що в мобільних телефонах чинить негативний вплив на організм людини, наслідки дії мобільного зв’язку на організм людини, правила користування мобільним телефоном та були ознайомлені з результатами проведеного анкетування. На закінчення всі отримали пам’ятки, роздатковий матеріал, де містилася інформацію про шкоду мобільного телефону.