1 квітня, в День сміху, в спортивній залі Броварської СШ №7, було гамірно і людно — тут проходили фінальний поєдинок чемпіонату міста з баскетболу серед юнаків за програмою XV спортивних ігор школярів. Все, як і годиться, розпочалося із попереднього етапу, на якому всі учасники були розподілені на дві групи, де в матчах між собою і визначалися команди, які посперечаються за нагороди. Вони проходили в залах ЗОШ №2 і ЗОШ №10. переможцями в групах стали школярі із СШ №7 і ЗОШ №10.

В матчі за 3-4 місця зійшлися хлопці із Броварського НВК і ЗОШ №2. Представники Південного мікрорайону переважали своїх однолітків із «житлового» масиву. В підсумку, вони здобули переконливу перемогу 21:11 і стали «бронзовими» призерами чемпіонату. У головному фіналі, за шаленої підтримки глядачів, розгонувся справжній «триллер», коли перевага була на боці то одного, то іншого учасника. Учні десятої школи краще почали і повели в рахунку, 4:0, але потім вони ніби «зупинилися» і господарі майданчика їх не тільки наздогнали, але й впевненко пішли вперед. Після першої чверті матчу рахунок був 11:4 на їх користь. В подальшому відчутної переваги не мав жоден із учасників. І на останній секунді, при рахунку 32:31 на користь СШ №7, їх супротивник дістали право на штрафний, але перевести поєдинок в «овертайм» вони не зуміли і в підсумку, програли. Драматична боротьба і «золото» у господарів.

Збірну команду з баскетболу, яка посіла І місце у міських змаганнях з баскетболу серед юнаків м.Бровари