11 січня у всьому світі відзначають міжнародний день “Дякую”. Це свято виникло порівняно нещодавно за ініціативи ООН і ЮНЕСКО, щоб нагадати людям про необхідність промовляти слова подяки не лише один раз на рік, а й кожного дня.

Щира подяка завжди викликає позитивні емоції та теплі відчуття і розуміння того, кому ми завдячуємо за все що є у нашому житті, за кожний її момент.

Саме у цей день, 11 січня, у нашій школи був проведений день «Дякую», під час якого учні замислилися над значенням цього слова та над тим, кому і за що необхідно висловлювати подяку. Адже більшість з нас вимовляє слова подяки здебільше автоматично, мимохідь не замислюючись про їх значення та сенс.

Учні висловлювали вдячність у малюнках та роботах, які демонструвалися на виставці «Чарівне слово – Дякую», яку допомагали організовувати представники  учнівського самоврядування. Частина учнів взяли участь у написанні коротких творів-роздумів «Дякую тобі …», яку ініціювали та організували вихованці  Рою «Сагайдачного»  і педагоги-організатори.

 А от кому і за що висловлювали подяку учні нашої школи, ви можете переглянути на світлинах.